ADSL bağlantısı kararsız

www.superonline.net tıkla evtelini turkcell'e taşı onlar halleder biz öyle yaptık 50mbps hızımız var aralık ayı için o hızı 100mbps yaptılar pcler uygun olunca 100mbps ile uçuyorsun eski wifi kartları sadece 54mbps destekliyor...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bugün çok fazla CRC hatası olmaya başladı bende kabloyu kesip tekrar ek yaptım ama birbirlerini zor tutuyorlardı kısa oldukları için, sonra modemden değerlere baktım SNR -2'ye düşmüş. Durum böyle olunca sinirlendim daireye girip modeme kadar giden kabloyu koparttım.

Elektrikçiye gittiğimde STP CAT6 kabloyu önerdim yalnız işçilik dahil 40 metre kablo 300TL tutar dedi. Ben daha ucuz olmaz mı falan derken korumalı kabloya gerek yok normal CAT5 kablo yeter dedi. İçinde 8 kablo var diğerlerinde problem olduğu zaman kabloyu değiştiririz dedi.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...-için-50-metre-cat5-kablo-iş-görür-mü.110686/

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,073
Kullanıcılar
451,359
Son üye
Ellidokuz

Yeni konular

Geri