altıvar 58

emrecevik

Üye
altıvar 58motor surucusu err7 hatası verıyor sorun ne olabılır cevabınız ıcın sımdıden tesekkur ederım ıyı calısmalar sunu soylemek ısterım pono ortam sıcaklıgıyla alakalı bır sorun olabılırmı pono ıcerısını ısıttıktan sonra duzelıyor

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kolay gelsin sürücünüzde sorun var pek öyle çalıştırmazsanız iyi olur bazen err7 verir bazen ımı gibi hatalar veriyor dimi biz tamirciyiz ararsan yardımcı oluruz 0212 674 90 63

arzalı oldugunu sanmıyorum cuk hafta ıcı calısıyo pazar gunlerı calısmadıgımız ıcın ve pononun lambası potladıgı zaman oluyor ha bırde yazın bu muhabbet olmuyor malum kısın yasıyoruz bız bu sorunu ustlerıme sorayım sıze donerım kolay gelsın

Slm arkadaşım err7 sorunu kontrol kartından kaynaklanan sorundur benim çalıştıgım firmada da olmuştu aynı sorun kontrol kartı ile ana kart arasındaki kabloda sorun olunca bu hatayı veriyor.Eger sık sık yapıyorsa kartta problemli olmakta servisle iletişime gecersen yardımcı olurlar...

üst kartta sorun yok tamamen alttadırrr kontrol kartı ve alt kartta bi uyuşmazlık varsa ınf hatası verir kabloların kontrol kartın sağlam sakın değiştirmee boşuna uğraşırsın

benimde başıma gelmişti
schneider aradım dahili hata dediler
servise gönderdim halloldu.

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler