amator cnc calismasi

Tek kusuru bağlantı cıvatalarının ufak oluşu ..

2vkiwxs.png

---------------------

@KAZIMUGUR dedecim özeline neden bakmıyosun yoksa bana kızdın mı

Galaxy Note2 imden gönderildi.

Aleykumselam ,
Aleykumselam da konu yok bir şey yok , varsa sorun açarsın bir konu güzelce tanımlarsın , biliyorsam ne ala.

Ray araba 20 lik tavsiye 15 likler pek bi çocuk oyuncağı gibi duruyor + Kazım abinin dediği gibi vidalar M4
ben olsam
araba ray 20 lik
1500 mm için 25 lik 10 hatve (20 10 hatve yoktu sahinde eğer varsa 20/10 da olur)
1000 mm için 16 lik 10 hatve mil somun.

Yogun is temposundan dolayi ara vermek zorunda kaldim en kisa zamanda devam edecegim saygilarimla

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Mekanik parcalarin da temini yapildi bir tek şase ve kopruler kaldi;)

Ekli dosyalar

• 1402771384377.jpg
    1402771384377.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 57
Tum eksenlere altdestekli mil aldim ya.. ray araba pahaliya patliyodu ;) ilk denemem de fazla ucmayayim dedim saglik olsun zamanla degisirim umarim ;)

bence güzel ama umarım alt destekli raylara takacağın arabalar kalitelidir. şahindeki arabalar beş para etmez daha önce de söyledim

Valla aynen sahinden aldim;) bana da oyuncak gibi geldi aslinda ama en ucuzu buydu ;) ilk bi pişip tecrube edineyim de zamanla kizakli arabaya gecicem kizakli ray bambaska hos duruyodu

Sipindle motora ihtiyacim var elinde olup da satmak isteyen varsa pazarliga oturabiliriz;))

Arkadaslar uzun bir aradan sonra tekrardan herkeze merhabalar evlilik nedeni ile cnc ye ara vermek zorunda kalmistim tekrardan devam etme cabasi icerisindeyim su an lik imkanlarin kisitli olmasi sebebi ile herseyi ahsap dan yapmaya calistim umarim umdugum neticeyi alirimm

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,823
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri