Amfi besleme hakkında yardım

Üstad, bu forumdan daha iyi bilgi verecek birileri var mı
Önerim;
Elektronik bilgisi olan birisinden yardım alsın.
Batarya grubunu birlikte kursunlar.
2li veya 3 lü paralel, altılı seri, li-on batarya grubu oluşturulacak, malzeme seçimi, kurulumu, ayrıca batarya gruba uygun şarj cihazı seçimi ve batarya grubuna ilavesi, soket ve bağlantıları, kutulanması...

Batarya grubunun kurulumu, malzeme seçimi dahil, her aşaması zordur.

Bu foruma, her aşamayı soracak ve yardım alacak. Bu yöntem mi kolay, elektronik bilgisi olan birisinden Yardım alması ve/veya birlikte malzeme seçimi, batarya grubunun oluşturulması mı kolay?

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Önerim;
Elektronik bilgisi olan birisinden yardım alsın.
Batarya grubunu birlikte kursunlar.
2li veya 3 lü paralel, altılı seri, li-on batarya grubu oluşturulacak, malzeme seçimi, kurulumu, ayrıca batarya gruba uygun şarj cihazı seçimi ve batarya grubuna ilavesi, soket ve bağlantıları, kutulanması...

Batarya grubunun kurulumu, malzeme seçimi dahil, her aşaması zordur.

Bu foruma, her aşamayı soracak ve yardım alacak. Bu yöntem mi kolay, elektronik bilgisi olan birisinden Yardım alması ve/veya birlikte malzeme seçimi, batarya grubunun oluşturulması mı kolay?
Muhsin hocam müsait zamanda benim forumda açtığım konu hakkındada yardımcı olabilir misiniz ? Konuya profilimden son etkinliklerden ulaşabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
129,401
Kullanıcılar
451,923
Son üye
veysel darğın

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri