Araç geri dönüş kamerası Ters ayna görüntüsü yardımı

Jeula

Üye
Merhabalar ustalarım. Malum site üzerinden AHD720p 2 adet araç kamerası aldım. Kameranın birini arka tarafa bağladım. Birini ön tarafa bağlamak istiyorum. Fakat aldığım satıcı Ayna kontrol'u olmadığı için ön tarafta kullanamayacağımı söyledi. Görüntüyü tersine çevirmek için yapabileceğim birşey varmı ? Araya takılan devre gibi ?

Merhabalar ustalarım. Malum site üzerinden AHD720p 2 adet araç kamerası aldım. Kameranın birini arka tarafa bağladım. Birini ön tarafa bağlamak istiyorum. Fakat aldığım satıcı Ayna kontrol'u olmadığı için ön tarafta kullanamayacağımı söyledi. Görüntüyü tersine çevirmek için yapabileceğim birşey varmı ? Araya takılan devre gibi ?
kamerayı ters şekilde montaj yapın zaten görüntü ters dönmüş olacak

Cihazın ayar menüsünde bununla ilgili bir seçenek olması lazım.

kamerayı da çevirmeyi denedin mi?
Ustam Denedim. Yani şimdi şöyle arkaya takılı olduğu zaman gayet normal görüntü sağdaki cisimler sağda soldaki cisimler solda. Ama kamerayı aracın önüne taktığımda sağdaki cisimler solda soldaki cisimler sağda. Normalde bu tip kameralarda kablo üzerinde mirror kablosu oluyor onu kestiğin zaman düzeliyor. Fakat bunda yok kaliteli ve birazda pahalı bir kamera android ekranda normalde mirror efect'i kapatma seceneği var fakat bu şekilde yapincada arkadaki kamerada cisimler yer değiştiriyor.
Cihazın ayar menüsünde bununla ilgili bir seçenek olması lazım.
Evet mirror efect seceneği onu yaparsam bu sefer arka kameradaki cisimler yer değiştiriyor. Çünkü araç android ekranında tek bir video in girişi var ikiside oraya bağlı olduğu için ikisini bir olarak görüyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,749
Kullanıcılar
450,819
Son üye
qirvebaba

Yeni konular

Geri