Aramızda psikolog var mı?

Snç Binbaşım bu tavsiyeniz bana eski bir hikayeyi anımsattı, hepimiz çoğumuz biliriz;
Kral Midas ve meşhur kulakları, berber bu sırrı uzun süre saklamış artık dayanamaz ve sazlık yere kuyu açıp içini buna döktü. (Devamını bilmeyenler araştırsın ;))

by lent ,

Benim kuyum olur musun?
Kabul çiğ tavuk yemekten iyidir :). Arkadaşlar Sn. Binbaşımın dediği gibi itiraf edeyim akşam haberleri çok bunaltıp psikoloji bozduğundan kulağım tv de ama izlemiyorum, forumda konuları okuyarak kafayı meşgul etmeye uğraşıyorum.

Habersiz kalmak konusu duyarsız bir vatan mensubu olmak istemiyorum. Ancak şu anki durumları kaldırmakta gerçekten güç. Sabah akşam arabada giderken müzik yerine haber kanallarını dinliyorum. Akşamları takılabildiğimce haber dinlerim. Hele şu xxxmedya programları (örnektir anlayan anladı anlamayana pm ile yazarım) , kalitsiz diziler yapımlar programlar izlemiyorum. Haberler konusunda açsınlar askeriyenin kapısını ilk başvuracakların başındayım. Silip temizleyelim şu vatanı yetti artık fidan gibi gençlerimizi canımın yarısı kardeşlerimizi kaybettiğimiz.

Can sıkıntımın bir bölümü bu olsa da bunun dışında iş , ev , adaletsizlik , TRAFİK ( normalde çok sakinimdir ancak bu trafikte zehir gibi oluyorum ) ... v.b. bir çok etken var.

Sayın by lent sonra keşke çiğ tavuk yesem iyiymiş demeye hazır mısın? :D :D

Ben de normal deliyim. Arada sırada keçilerim gelir.:p

Fazla TV seyretmeyin(Bende TV 2004'de Off) haletiruhiyeniz bir ay sonra düzelir.Haberleride bir o cenahtan bir bizim cenahtan internetten izleyin, hem analiz yeteneğiniz gelişir hemde bazı haberlerde kahkahalara boğulur ve selfterapi yapmış olursunuz.

Fazla TV seyretmeyin(Bende TV 2004'de Off) haletiruhiyeniz bir ay sonra düzelir.Haberleride bir o cenahtan bir bizim cenahtan internetten izleyin, hem analiz yeteneğiniz gelişir hemde bazı haberlerde kahkahalara boğulur ve selfterapi yapmış olursunuz.
Ama bu dediğim finansal durumunuz düzgün ise (ileriye dönük 5-10 senelik borcunuz yoksa)geçerli.

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,947
Son üye
sitroen91

Yeni konular

Geri