ARES BASKI DEVRE SORUNU

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

ARKADASLAR YUKARDA LİNKİNİ VERDİGİM ISI DEVRESİNİN BASKI DEVRE SEMASINI Bİ TÜRLÜ ÇIKARAMIYORUM HATA VERİYOR BANA ARESE AKTARILMIS DURUMUNU CIKARABILIRSENİZ GEREKLİ DÜZENLEMELER VE YERLEŞİMLERİ KENDİM YAPABİLİRİM

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILARIMLA...

Diğer linkte açılışı ben yapmıştım, şimdi de ben yapayım. Areste bu devrenin hata vermesi normal. Çünkü arese geçmeden önce tüm komponentlerin kılıf tanımlamalarının yapılması gerekiyor ki, eksik ve hatalı olan çok var. Biraz beklersen çizip göndereyim. Olmaz mı?

Devreni aşağıdaki linkten indirebilirsin.

Paylaşılan Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Diğer linkte açılışı ben yapmıştım, şimdi de ben yapayım. Areste bu devrenin hata vermesi normal. Çünkü arese geçmeden önce tüm komponentlerin kılıf tanımlamalarının yapılması gerekiyor ki, eksik ve hatalı olan çok var. Biraz beklersen çizip göndereyim. Olmaz mı?

Devreni aşağıdaki linkten indirebilirsin.

SAYIN fabrisio

DEVREYLE ALAKALI İLGİLENDİGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM VERDİGİNİZ LİNKTE Bİ SORUN VAR GALİBA RAR LI DOSYADA HATA UYARISI ALIYORUM
BU ARADA TANISABİLİRMİYİZ ?

Aksilik için kusura bakmayın. Upload sitesindeki üyeliğimde bir sistem hatasından dolayı problemler yaşıyorum. Linki aşağıya ekledim ve test ettim. Şu an çalışıyor. Bu arada adım Seçkin. Ankara'da power ledli armatürler üzerine faaliyet gösteren bir firmanın elektronik tasarım sorumlusuyum. Kolay gelsin.

Aksilik için kusura bakmayın. Upload sitesindeki üyeliğimde bir sistem hatasından dolayı problemler yaşıyorum. Linki aşağıya ekledim ve test ettim. Şu an çalışıyor. Bu arada adım Seçkin. Ankara'da power ledli armatürler üzerine faaliyet gösteren bir firmanın elektronik tasarım sorumlusuyum. Kolay gelsin.

MERHABA SECKİN KARDES BENİM ADIM DA OLCAY ASLINDA AYNI İŞLERLE UGRASIYORUZ SAYILIR SEN PROFOSYONELSİN ANLADIM KADARIYLA BENDE YENİ YENİ BAŞLADIM LED İLE İLGİLİ Bİ PİYASA YAKALADIM EKMEK KAPISI ACMAYA CALISIYORUM ASLEN ELEKTRİKÇİYİM MSN ADRESİM :
BU ARADA ANKARAYA GELİP GİDİYORUM EŞİM ANKARALI

Memnun oldum. Msn i ekledim. Ledli sistemler üzerine sormak istediklerinizi msn den cevaplayabilirim. Görüşürüz.

memnun oldum. Msn i ekledim. Ledli sistemler üzerine sormak istediklerinizi msn den cevaplayabilirim. Görüşürüz.

teşekkür ederim msn kabul ettim ç.d. Suan aslında sormak istedim bir kaç husus umarım sizi rahatsız etmem saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,018
Son üye
cihannover

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri