Arkadaşlar hasta cocuk icin yardımcı olursanız

Tamam 4 adet akü 28a yapar. 3 saat çalıştırdığına göre 28/3= yaklaşık 9A demektir. 9*12=108w yapar.

Sent from my SM-N915F using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Saatte 10 amper cekiyor. 8 saat dayansin istiyorsaniz 80 amper gerekir. Akuyu fazla desarj da etmemek lazim . size 100 amperlik aku lazim. Tabi bunlar 12 volt icin gecerli

Sent from my LG-H850 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

ibora 12v 7 a akunun ne oldunu anlatmak sana zor olabilir o yuzden arkadas zaten orda soylemis etiketinde 2a yaziyo diye guc hesabi yapinca asagi yukari oraya denk gelir. He ama sen baska bir guc hesabi yapabiliyosan yap gorelim ogrenelim bole baskalarinin yazdina camur atana dek....

Sent from my GT-I8190 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Merhaba.Bu tadilatı tıbbi tekniker-teknisyen veya bu tıbbi cihazdan sorumlu bir doktor kontrolünde,nezaretinde yapmanız çok daha uygun olur kanaatindeyim.Hastamıza Cenap-ı Allah'tan acil şifalar ve yakın ailesi için sabırlar,geçmiş olsun dileklerimle.Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Muhsin Karadayı birincisi benim amacım burada kardeşimize yardımcı olmak. Kimseye çamur atmak falan değil. İkincisi üzerinde 2A 220V yazan hiçbirşey 600W olamaz. Hatta 440W bile olmayabilir. Sebebini sen düşün. Madem çok iyisin bu işlerde. Üçüncüsü de 33 yıllık meslek hayatımda şu 12V 7A akünün ne olduğunu öğrenemedim bir türlü. Sen anlat da öğrenelim.

Son düzenleme:
Ibora abicim güc kaynaği dısında ne alabilirim 2 tane güç kaynağim var yanliz bunların aküleri çabuk bozuluyor 3 yıldır akü degistirmekten biktim daha saglam bir akü tavsiyeniz varsa sevinirim.

Merhaba.Bu tadilatı tıbbi tekniker-teknisyen veya bu tıbbi cihazdan sorumlu bir doktor kontrolünde,nezaretinde yapmanız çok daha uygun olur kanaatindeyim.Hastamıza Cenap-ı Allah'tan acil şifalar ve yakın ailesi için sabırlar,geçmiş olsun dileklerimle.Kolay gelsin.
Allah razi olsun kardesim bu bi tadilat degil harici bir guc kaynaği gibi zaten ben 3 yildir ugrasiyorum kendimde makina imalatcisiyim mekanik elektirikten kismen anlarim 3 yil boyunca bu medikal servis ve malzemecileri kadar aç bir esnaf gurubu gormedim is saglik olunca fiyatlar cok degisken tahmin edemezsiniz 10 liralik urune 150 lira fiyat cekiliyor bu senin cocuguna sart almassan tehlikeye girer deniliyo boyle bir durum

Maalesef piyasadaki akülerin çoğu kalitesiz çin malları. Bunların yerine kaliteli aküler takmalısınız. Ayrıca dediğim gibi bir pc ups'i ile de dışarıdan desteklemenizi öneririm.

Ibora ben yanlis hesapladimi zaten oraya yazdim ve bir erdemlik daha edip senin hesabinin dogru oldugunuda yazdim ayrica 33 yillik meslek hayatindada akuyu ogrenmeliydin. Ayrica 600 w gucu soylerkende asagi yukari dedim net olarak gucu demedim yukun cesidi belirtilmemis o yuzden oyle dedim. Birde bu islerde iyi oldugumu soylemek gibi bi ahmaklik yapmadim sen nasi boyle bi kaniya vardi isen

Sent from my GT-I8190 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri