Asansör çalıştığında evdeki ışıkların gücünün azalması

Rekortmen kablosunun direğe bağlandığı yerde veya ana giriş panonuzun girişinden bakıp anlayabilir bir elektrikçi. Gözle bir elektrikçi anlayabilir. Çoğu elektrikçi kablo kesitini bakarak anlar. Kablonun üzerindeki yazılar silik olduğundan okunmayabilir.
Anladım tekrardan teşekkürler o zaman iyi bir elektrikçi bulup kontrol ettirmek lazım.
Rekortmen kablosunun direğe bağlandığı yerde veya ana giriş panonuzun girişinden bakıp anlayabilir bir elektrikçi. Gözle bir elektrikçi anlayabilir. Çoğu elektrikçi kablo kesitini bakarak anlar. Kablonun üzerindeki yazılar silik olduğundan okunmayabilir. Sadece asansör beslemesi değil. Sorun ana rekortmen hattında. Tedaştanda kaynaklanabilir. Tedaşın trafo üçyüz dörtyüz metre uzaktaysa ve 5*rose la geliyorsa buda kısılmaya yol açar. Bunuda incelemek lazım. Komşu binalarda bu sorun varsa konuyu tedaşa bildirin.
Anladım tamamdır o zaman dediğiniz bilgiler çözümleri deneyeceğim teşekkürler iyi akşamlar.
Anladım tekrardan teşekkürler o zaman iyi bir elektrikçi bulup kontrol ettirmek lazım.

Anladım tamamdır o zaman dediğiniz bilgiler çözümleri deneyeceğim teşekkürler iyi akşamlar.
CK Boğaziçi bakıyordu buraya sanırsam

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,977
Son üye
sertan345
Geri