Asansöre Kamera

murat-e

Üye
Arkadaşlar asansöre kamera takılırmı? Kablosu nasıl çekilir?

çekilebilir diye düşünüyorum.

asansörün üzerinde revizyon panosu vardır elektriği oradan alabilirsin. kamerayıda wireles seçersen işlem tamamdır.

kabloluda takabilirsin zaten revize panosuna kadar inen kablolar mevcut sende kamera kablolarını onların arlarından geçir...
başarılı çalışmalar...

selamlar
BEnce takma,
bir suru problem yasayabilirsin,

evet arkadaşın dediği gibi problem yaşarsın ancak çekmen gerekiyorsada kaliteli bir kablo ile rg6 u 6 ile çek ve kabloyu plastik spralin içinden geçir dışarıdan gelen parazitleri en aza indririsin
kolay gelsin

toplanabilir asansörlü plastik ray klemensle çok kolay kablolu çekersin. HİÇ BİR PROBLEMDE OLMAZ. normal kalite bir koaksiyel kablo ile 100 mt ye kadar no problem..alümiyum folyo ile kablo toparlandığı zaman mg. alan oluşmaz...

merhaba ben 2 adet asansör için dome kamera taktım ilk olarak vairles kamera işe yaramıyor ucuz olanlar tabi sonra kablolu taktım ancak şu detayı kesinlikle atlama güvenlik açısından mutlaka asansör firması gözetiminde yap zaten bu gereklilik kanunla sabitlenmiş durumda

asansöre kamera takmak bence de etik değil. şahsen ben öyle mekanlarda hemen kamera var mı acaba diye incelerim. bi şekilde kamerayı görürüm ve direkt şikayet ederim. apartman girişine kamera biraz olsun mantıklı da asansöre kamera bi de insanları tepeden izleyen kamera hiç hoş değil.

lütfen kanuni kısmını araştır kişilik hakları ihlaline girerse cezayi hüküm içerir..

Asansöre kamera takcaksan gizli olmamalı bu konuda ben uyarmak istiyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…