Askeri bot kumanda konsolu, ANEP

7adet7

Üye
Herkese merhaba,
Askeri veya polis hücum botun kumanda konsoluna ANEP standardını (standartlarını) şart koşuluyor. bu standartın hakkında bilgisi olan var mı?

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
askeri bir konu olduğuna göre NATO standardı olabilir.Bir ahbabım elektronik ekipmanı orduya satabilmek için (yeterlilik anlamında)benzer bir standardın peşinde koşuyor

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler
Bende bugün daha detaylı bir bilgiye ulaştım. sizlerle paylaşıyorum. doküman ingilizce ve uzun. kısaca birkaç sayfaya baktım. anladığım kadarıyla her ekipmandan çift olmak zorunda. yani herşey yedekli çalışacak. örnek iki adet jeneratör, herbiri tüm yükleri besleyebilecek kapasitede olmalı. birde acil durumda (elektrik sistemi çöktüğü zaman) acil durum enerjisi devreye girecek ve önemli haberleşme ve seyir cihazlarını en az 18 saat besleyebilmesi gerekirmiş.

Ekli dosyalar

• ANEP-77E_VER-1_JAN2014.pdf
    3.9 MB · Görüntüleme: 0

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,921
Son üye
duran_elektrik

Yeni konular

Geri