Atv 31 boşta iken 50hz yükte 20hz geçmiyor

tayfunn

Üye
arkadaşlar atv31 3faz sürücümüz var boş taiken pot ile 50 hz veriyo yüke bağladığımızda 20hz geçiremiyoz ve OCF hatası ile karşılaşıyoruz 2,2kw sürücü motorlar 0,75 fabrika ayarlarına da dönemiyorum o paremetrenin no kısmı kilitli
değişmiyor yardımlarınız bekliyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
aşağıdaki linkden programlama klavuzunu indirebilirsin yada 444 30 30 dan yardım alabilirsin http://http://www.telemecanique.com.tr/te_tr/ftp_pcp_atv28_31.htm[/URL]

arkadaşım OCF aşırı akım hatası senin sürücüne kaçtane 0.75 kw motor takılı ilave falanmı yaptın motor sürücüsüne fabrika ayarlarına dön ( DRC menüsünden FCS ye geliyorsun veyukarı asagı tusuyla yes i seciyosun enter)sonra tekrar enerjisini kesip çalıstır.eger birden çok motor varsa akım degerlerini topla ve o degerin bir veye iki deger üstünü gir.yoksa motorlara zarar verebilirsin

mrb kolay gelsin anadolu67 arkadaşımız sizi yanılış bilgilendirmiştir sürücüye reset atmak için fun parametresine geliyorusunuz fcs yi bulun içine girip ını yapıp ent basılı tutunuz böylece sürücünüze reset atmış olursunuz

motorun bağlantılarını değiştirirseniz sorunun kalkacağını görürsünüz

mrb kolay gelsin anadolu67 arkadaşımız sizi yanılış bilgilendirmiştir sürücüye reset atmak için fun parametresine geliyorusunuz fcs yi bulun içine girip ını yapıp ent basılı tutunuz böylece sürücünüze reset atmış olursunuz

arkadaşım elimde bulunan altıvar 28 e göre cevap verdim.tek türkçe kitap bu oldugu için altıvar 31 de FCS ye ulaşmak için kitapta yazan üst parametre DRC MENÜSÜ
sen FUN MENÜSÜNDEN GİRECEKSİN DEMİŞSİN yanlısım nerede anlamadım..

drc parametresiyle fun parametresinin arasında çok fark var arkadaşımm yesle ını arasında fark var

yahu neden tartışıyosunuz her neyse reset attığın zaman düzelmesse beni ara yardımcı olurum tayfun kardeş
tel:0544 960 40 64

Motor plaka değerlerini girmelisin birde motorların toplam gücü sürücü gücünden düşük olmalıdır drc menüsüne gir ncr paremetresini motorların çektiği tolam akımın üstünde değer gir

Forum istatistikleri

Konular
128,902
Kullanıcılar
451,050
Son üye
bayGizem35

Yeni konular

Geri