Böyle birşey mümkün mü ?

zanax34

Üye
Merhaba ustalar birkaç gündür kafamı meşgul eden bir konu var ?
bir kişi devlet kurumundan istifa edip daha sonra farklı kurumda müdür olarak işe girebilir mi ? Böyle bir şey mümkün mü ?
Kimse yanlış anlamasın yıllardır işsizim özel sektörde brçok yerde çalıştım ama çevremde bazı insanların bu şekilde biryerlere gelmesi zoruma gidiyor .... :( :( :(

devlette her çalışanın yetersiz olduğunu nereden çıkardınız ? tamam çoğunun öyle olduğunu bende düşünmekteyim ama hepsi değil. çok cengaver olanlarda var.

Ben kendi sahamdan örnek verecek olursam; Tecrübe edinmeden ,Devlet sektöründe çalışan bir mühendis müdürde olsa amirde olsa endüstriyel otomasyon sahasına girirse hiç bir şekilde başarılı olamaz.İstediği kadar torpilli olsada!!

devlette her çalışanın yetersiz olduğunu nereden çıkardınız ? tamam çoğunun öyle olduğunu bende düşünmekteyim ama hepsi değil. çok cengaver olanlarda var.

yazdıklarımı nerele okuyon ben yetersiz mi dedim ??????

yine benim dedipğim yere geldik işte . !
kod adı koz filiminde adamlar doğru söylüyor bu ülkede çaycılık yapamayacak adalar bir manşetle zirveye çıkıyor gerçekten de öyle bu ülkede çaycı olamayacak adamlar müdür oluyor vay beee...

yazdıklarımı nerele okuyon ben yetersiz mi dedim ??????
Bir başka üyeye bu tabirle yaklaştığını bilmiş olsa idim asla senin bu soruna yardımcı olacak yanıtı vermezdim..İnsanlar yanlış yapar hata yapar yanlışta okur yanlışta yazar...Ama bu şekilde bir cevabın gerekçesi ne dostum?

Forum istatistikleri

Konular
128,841
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri