BEKO BK 3201 CF MODEL DERİN DONDURUCU DOLAP

bakımcıı

Uzman Üye
Sn ustalar bu dolap hiç durmuyor soğutma iyi görünüyor termostatın arızalı olduğunu düşünerek söktüm atea marka bunun servisteki fiyatı nedir stok nosunu bildirirmisiniz.eğer fiyatı pahalı ise ranconun hangi modelini takmam uygun olur

ürünün içi yüklü ise durması çok uzun zaman alabilir. Çalıştığı ortam havasız sıcak olabilir . Sık sık kapağı açılırsa hiç durmaya da bilir. Termostat bulbünü girdiği yerden çıkartın ürün çalışırken ucuna soğutucu gaz sıkın (soğutun) termostadın atıp atmadığını görürsünüz. Bir de Hızlı dondurma düğmesi açık unutulabiliyor onun kapalı olduğuna dikkat edin. illa da termostat derseniz ranco K54-1168 termostadı kullanabilirsiniz.

bilmiyorum

müsait değilsin herhalde yinede cevaplar için teşekkür ederim ustam.müsait olduğunda bakıp söylersen sevinirim.

ustam şimdi yedek parçacı arkadaş ile görüştüm k54 1102 model var diyor acaba uygun olurmu

ustam şimdi yedek parçacı arkadaş ile görüştüm k54 1102 model var diyor acaba uygun olurmu

Moderatör tarafında düzenlendi:
k54 p1102 -36 derecelik diye biliyorum. derin dondurucu ise max -27 derecelikdir. Satan arkadaşa çalışma sıcaklıklarını sorun çalışma aralığı -18 / -30 arası olabilir

teşekkür ederim ustam. K54-1168 elinde yok onun yerine -18 ile -30 arası önerebileceğiniz bir termostat varmı

ya Servisen orjinal termostat temin edeceksiniz , ya da k54 118 bulacaksınız

118 die termostat yok zaten. El sürşmesi K54 P1168

Forum istatistikleri

Konular
128,851
Kullanıcılar
450,959
Son üye
eyaraef

Yeni konular

Geri