Bilgisayar olmadan webcam ile uzaktan izleme olurmu?

ocomrun

Üye
Arkadaşlar merhaba. Astronomik zaman saati ile sulama amaçlı bir sistem kurdum. Ama sulamanın yapılıp yapılamadığını veya bir sorun olup olmadığını uzaktan izlemek istiyorum. Bu izlemeyi bilgisayar olmadan nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

arkadaşım IP kamerasınada bilgisayar gerekmiyormu

1. Kameranın bulunduğu yerde gerekmiyor, soruyu bu şekilde anladım, anladığım şekilde cevapladım

2. Arkadaşın falan değilim, hitaplarına dikkat et.

*Lütfen forum içersinde hitap şeklinize dikkat ediniz ve olumsuz tartışmalara yol açan yorumlarda bulunmayınız.
*Forum kurallarına uyunuz ve uymayanları uyarınız.

Arkadaşlar siz anlamsız bir tartışmaya girdiniz. Ama ben cevabımı net alamadım. IP kamera içinde bilgisayar gerekiyormu? Bir kamera tavsiyeniz olabilirmi?

IP kamerayı bir modeme bağlayabilirsiniz.Telekomdan statik IP almanız gerekir.Daha sonra istediğiniz yerden IP adresini girip sistemi izleyebilirsiniz.

Teşekkürler mikro-sim.

Arkadaşlar merhaba. Astronomik zaman saati ile sulama amaçlı bir sistem kurdum. Ama sulamanın yapılıp yapılamadığını veya bir sorun olup olmadığını uzaktan izlemek istiyorum. Bu izlemeyi bilgisayar olmadan nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

merhabalar,

anladığım kadarı ile bir tarla bahçe gibi bir alanın sulanıp sulanmadığını öğrenmek istiyorsunuz bulunduğunuz mekan size ne kadar uzaklıkta?

etrafında bina vs.. var mı?

örn:

bahçedir size 50 mt uzaklıktadır o zaman sadece kablolama yapmak yeterli olur.
dağın başındadır telekom vs.. yoktur o zaman cep tel. ile veya radyo frekans ile bilgiyi göndermeniz gerekir.

her halükarda size

kameralı bir sistem PC olur , x bir cihaz olur gerekli,
bu görüntüleri aktaracak alt yapı (grps , rf) gerekli

bu iş için ortalama aklınızdan geçen rakam nedir?

gibi bazı sorular ortaya çıkıyor.

IP kamerasınada bilgisayar gerekmiyormu

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,983
Kullanıcılar
451,185
Son üye
Kerem Altıkaya

Yeni konular

Geri