Bir tavuk çiftliğinin havalandırma otomasyonunu yapacağız fiyat

kubilay46

Üye
bit tavuk çiftliğinin otomasyonunu yapacağız bunu hazır röle ilemi yapmalıyım yoksa plc ilemi arkadaşlar birde bu havaladırma istemi kaç paraya yapmalıyım işçilik fiyatı ne olmalı bana bu konuda yardımcı olumusunuz

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Üstad sen hazır röle ile yap hiç ugraşma öyle plc fln filan ama plc ilede iyi olur yani isciliğe gelince kac bina yapacaksın bina başına 1500-2500 TL al :D Kalfa lazımsa geleyim yardıma...

işçiligi nokta başı 12,5 lira al .
kablo çekimini metresi x lira ben o kısma karışmam.
ekipman montajını ekipman başına 10 lira.
ona göre hesapla derim ben.

havalandırma ıslemı ıcın mekanık ıscılık zor flap ve damper denılen sıstemler oluyor genelde 4 cıkıslı olup 2 cıkısı flap 2 cıkısı damper motor ıcın kullanılıyor ama akıllı rolenın analog gırıslı olması lazım...

tahmini çalışacağın günX.......tl yömye + masraflar
en kolay hesap.
günlük seni kaçlira kurtarırsa o fiyatı yaz

arkadaşlar yövmiye hesabı yaparsanız olmaz.bu adam yövmiyesine kazanacaksa yövmiyeci gider neden sorumluluk alsın.herşeyin bedeli var kardeş kazanacağın kadar kazan.ne fazla ne eksik

plc ile yapman daha iyi olur sistemi teslim ettikten sonra bile istediğinde rahatlıkla ilave özellikler koyabilirsin.
cep telefonu ile haberleşen plc ler kullanarak ne oranlarını cep telefonuna gelmesini sağlabilirsin
ayrıca nem oranlarını rapor halin de tutarak da ha sonra plc den bilgisayara exel olrak atma imkanınıda olur örneğin unitronics plc bu işlemleri ver daha fazlasını rahatlıkla yapabiklirsin

Forum istatistikleri

Konular
129,099
Kullanıcılar
451,409
Son üye
Yelif8885

Yeni konular

Geri