Birazda gülelim , elektriğin tarifi

1724681026220.png

Görselde iki minare arasina gulmekten gozlerinden yas gelen adam yerlestirilmis. Niye acep?

güzel insanlar cami sizleri rahatsız ediyorsa söyleyin karikatürü kaldırayım. benim paylaşımlarında art niyet arıyorsanız, lütfen başka kapıya gidin. subliminal mesajlar istiyorsanız onları da paylaşırım. unutmayın sadece iyilik ve kötülük vardır. beni jedi yapmayın.

@paskomya
Benim pek dini hassasiyetim yok. Minare daire içine alınınca aklıma takıldı, ondan yazdım. Üstelik aynı karikatur daha önce de paylaşıldı. Ama o zaman daire yoktu galiba? Yada kimse dikkat etmedi.
Görselde iki minare arasina gulmekten gozlerinden yas gelen adam yerlestirilmis. Niye acep?
Karikatüre itafen koyulmuştur. Minarede komik birşey yok ki?

@paskomya
Benim pek dini hassasiyetim yok. Minare daire içine alınınca aklıma takıldı, ondan yazdım. Üstelik aynı karikatur daha önce de paylaşıldı. Ama o zaman daire yoktu galiba? Yada kimse dikkat etmedi.

Karikatüre itafen koyulmuştur. Minarede komik birşey yok ki?
kişiler kendinden sorumludur. ben bir karikatür paylaşırken; temaya bakarım, yani espiriye arka plan beni pek ilgilendirmez. daha önce paylaşılmış olabilir, görmüş olabilirsiniz. nezaketiniz içim teşekkür ederim. ama dikkatli bakarsanız, kahkaha emojisi eklenmiş ve kaçıncı kopya bilinmez, windowsun kum saati yerine halka oradayken alınmış bir kopya. espri hoşuma gitti paylaştım. burada espri olayına ne dini nede siyaseti karıştırırım. zaten art niyet burada çıkar. gülelim eğlenelim arkadaşlar. art niyet filan aramayın. yoksa içimdeki kötülük hepimizi yakar. iyi olmak için hoş görü yolunda gidelim. saygı gösterelim, saygı görelim.

Forum istatistikleri

Konular
129,182
Kullanıcılar
451,539
Son üye
mrh46

Yeni konular

Geri