bluetooth hakkında yardım

merhaba arkadaşlar benim bluetooh daha önce arza yapmıştı ama kendim onarmıştım sorunu kablo kopuğuydu geçen arkadaş kendi bluetooth unu getirdi açtım baktım kopuk vs yada soğuk lehim tarzıı bir arza bulamadım bu konuda bilgisi tecrübesi olan var mı ne tür bir arza çıkarabilir bunlar bilgisayara takdığımda bluetooth un ışığı hiç yanmıyor bilgisayarda görmüyor zaten kendimin kini takar takmak tanıyo ama bu bozukta sorun ne anlamadım arıza üstündeki elektronik malzemelerle ilgilimidir yoksa programlama arzası yaparmı bunlar şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Merhaba arkadaşım,
Bluetoot unun PC içinde bulunan kurulum driverini kaldır. Donanımın driverini tekrar bi yükle sonrada Usb portlarının bulunduğu yerde de herhangi bir donanımın takılı olmadan bluetoot unu takarak deneme yap. Çünkü bu cihazlar darbe almadıkları ve de aniden enerjileri kesilmedikleri sürece gayet iyi çalışırlar... iyi çalışmalar..

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar benim bilgisayarımda yüklü olan program kendi bluetooth u takınca görüyo hemen ışığı yanıyor başka bir bluetooth takıncada sorun yok ama bu arızalı olunca çalıştırmıyor ışığı falan yanmıyor programı kaldırıp yüklememe gerek olcağını pek zannetmiyorum yoksa başka bluetooth u çalıştırmaz zaten pahalı bişey değil 5 - 10 lira para ama maksat tamir edebilmek kendimde ben elektronik birçok cihazı tamir edebiliyorum güvenini sağlamak yoksa işin maddiyatı bakımındanda uğraşmaya değmez gerçi yardımınız için teşekkür ederim arkadaşım

Forum istatistikleri

Konular
128,914
Kullanıcılar
451,077
Son üye
vatan1

Yeni konular

Geri