Bu motoru hangi şekilde bağlayacağız ?

Klemenste 9 tane uç var , üçü birbiriyle köprülenmiş ; burda bir farklılık var ama .
Yıldız bağlandı ama duman çıktı
Bu,normal motor.Üçgen 380.Direk üçgen veya yıldız üçgen bağlanabilir.6 ucun dışındakiler PTC termistör element uçlarıdır.Normalde,3 adet olur.Etiketindede 3 adet yazıyor zaten.Eğer ayrı ayrı çıkmış ise,6 motor ucuna ilaveten 6 ince uç daha var ise,aralarında seri bağlanıp,röleye 2 uç gider.
Sadece yıldız baglandi duman cikti hemen kapattim. Nasıl baglayabiliriz başka. Detaylı anlatır mısınız kardeşim. Teşekkür ederim.
Orta klemens uçları enerji uçları . soldaki uçlar ptc mi acaba ?
Inanki onu da bilmiyorum.
Kablolar,geçici ! olarak klemenslere bağ-
lanmış olmalı.İnce uçlar klemensten ay-
rıldıktan sonra kalan 6 uç, üstündeki isim-
lerden yararlanılarak üçgen klemens dizi-
lişine getirilmelidir.
Bunu bi deneyelim. Saolasin
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Yıldız bağlandı ama duman çıktı

Sadece yıldız baglandi duman cikti hemen kapattim. Nasıl baglayabiliriz başka. Detaylı anlatır mısınız kardeşim. Teşekkür ederim.

Inanki onu da bilmiyorum.

Bunu bi deneyelim. Saolasin
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar..
Motorun bağlı olduğu bir devre şeması yok mu ? Akıl yürütmeyle ve denemeyle doğru sonuca varmanız zor biraz.

Forum istatistikleri

Konular
128,901
Kullanıcılar
451,048
Son üye
Yates

Yeni konular

Geri