Bulunmayan virüsler

saftilki

Üye
Bilgisayarımda bir veya birkaç virüs var birçok antivirüs proğramı denedim temiz görünüyor populer proğramlar dendim. win7 32bit işletim sistemi var.
birsürü reklam sayfası açıyor v9. akademnat vs çeşitli birçok sayfa açıyor
twittırda benim kontrolüm dışında hareket ediyor pc kapalıyken. format atmakta istemiyorum çok önemli geniş proğramlarımvar yeniden derlemesi düzenlemsi baya zor rahat yarım günümü alır. tararyıcılarıda kaldırıp yeniden yükedim şimdi daha çok kötü oldu

yardımlarınızı bekliyorum

bu virüslerin sahibini bulamazmıyız daha önce bir proğramım vardı casus yazılımın nereye veri aktardığını karşı bilgisayarın ip ve mac adresine ulaşmıştım ama amerikadaydı. nihayetinde hdd yi bozdum proğramım gitti adınıda hatırlayamıyorum baya zaman geçti.
virüsün merkezini başka hangi yolla öğrenebiliriz?

Anlattığınız virüsler kayıt defterinde değişiklikler yapıyor daha sonra virüsleri silsenizde kayıt defterindeki değişiklikler eski haline gelmiyor. Tarayıcı da başlangıç sayfaları ve otomatik açılan sayfaları geri getirmek için tarayıcıyı kaldırıp yeniden yüklemeyi yada başka bir tarayıcı indirip onu kullanmayı deneyin. Diğer seçenek netten kayır defteri değiştirmeyi araştırıp gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Yada sağlamından format

sistem geri yükleme yapmayı deneyin.Veri kaybetmek istemediğiniz noktaya kadar gidin.Bir ihtimal kurtulabilirsiniz.Bende bıktım bu virüslerden doğrusu.

sistem geri yükleme başarısız xp gibi değil bu win7 ler kayır defteri değişikliğine gidemem sorun olursa herşey mahvolur, formatta atmak istemiyorum,

PLUS HD adında bir küçük proğram buldum kayıt defterinde ve araştırdım özelliklerinde pc deki anormal davranışları plus hd nin yaptığı anlaşıldı virüs proğramları onu virüs olarak algılamıyor ama sürekli virüsleri çağıranda o, twittır hesabımıda kontrol ediyormuş 2 adet twit hesabım bu yüzden kapandı. allahtanki opera tarayıcısına eklenti yükleyememiş facebok'a opera ile giriyordum. mozilla ve crohome'e eklenti kuruyor kaldırma sönük tarayıcıyı tamamen pc den temizlesende nafile tekrar kurduğunda plus hd gömülü eklenti oluyor.
bunu uçaklarımızın pkk kamp'ını dost kamp'ı olarak algılamasına benzetebiliriz. kanımca virüser bundan böyle bu gibi taktiklerle gelecek çünki daha önce çok entersan virüslerle karşılaştım taktik aynı farklı yollarla. antivirüs prg. tanımıyor istediğinizi kurun hiç fark etmez gömülü ve güvenilir görünen dosyadır virüsleri çağıran
ilgi ve cevaplar için teşekkürler. sinan ekici

Ustam revouninstaller adında bir program var onu indirip kurarsan sistemdeki dosyayı kaldırmak için geniş tarama yapıyor bu proğramı indir kapsamlı bir şekilde indirme seçeneği var.Bunu yaptıktan sonra ccleaner programı ile kayıt defteri geçmiş falan herşeyi temizle arama motorundanda ana sayfayı öncelikle değiş sonra işe başla bittiktensonra pcyi yeniden başlat büyük ihtimalle düzelir.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

sistem geri yükleme başarısız xp gibi değil bu win7 ler kayır defteri değişikliğine gidemem sorun olursa herşey mahvolur, formatta atmak istemiyorum,

PLUS HD adında bir küçük proğram buldum kayıt defterinde ve araştırdım özelliklerinde pc deki anormal davranışları plus hd nin yaptığı anlaşıldı virüs proğramları onu virüs olarak algılamıyor ama sürekli virüsleri çağıranda o, twittır hesabımıda kontrol ediyormuş 2 adet twit hesabım bu yüzden kapandı. allahtanki opera tarayıcısına eklenti yükleyememiş facebok'a opera ile giriyordum. mozilla ve crohome'e eklenti kuruyor kaldırma sönük tarayıcıyı tamamen pc den temizlesende nafile tekrar kurduğunda plus hd gömülü eklenti oluyor.
bunu uçaklarımızın pkk kamp'ını dost kamp'ı olarak algılamasına benzetebiliriz. kanımca virüser bundan böyle bu gibi taktiklerle gelecek çünki daha önce çok entersan virüslerle karşılaştım taktik aynı farklı yollarla. antivirüs prg. tanımıyor istediğinizi kurun hiç fark etmez gömülü ve güvenilir görünen dosyadır virüsleri çağıran
ilgi ve cevaplar için teşekkürler. sinan ekici

Ustam revouninstaller adında bir program var onu indirip kurarsan sistemdeki dosyayı kaldırmak için geniş tarama yapıyor bu proğramı indir kapsamlı bir şekilde indirme seçeneği var.Bunu yaptıktan sonra ccleaner programı ile kayıt defteri geçmiş falan herşeyi temizle arama motorundanda ana sayfayı öncelikle değiş sonra işe başla bittiktensonra pcyi yeniden başlat büyük ihtimalle düzelir. @saftilki

bu bahsettiğniz proğramlara şimdilik güvenemem, eğer kayıt defterinde değişiklik yada bazı silmeler yaparsa tüm emeklerim mahvolur, hile exe dosyalarını tipik virüs davranışı olrakda algılıyor derdim oyun değil kullandığım büyük proğram ve eklentilere vede ayar değişikliği olursa virüs uğruna buna değmez. ben sorunu zaten buldum şu an sadece crohome bazen v9 açıyor onuda format'a kadar kulanmam olur biter. ama ben bu virüsün peşine düşeceğim eğer türkiyede çıkarsa ikamet'i ona artık allah acısın. dha önceki virüs sahibi abd nin florida eyeletinde idi. ilgi için teşekkürlerimi sunarım

büyük ihtimal kullandığınız tarayıcının eklentiler kısmına kurmuştur, flash gibi davranır ama zararlıdır tüm eklentilerinizi kaldırmanızı öneririm

kaspersky rescue disk kullanarak bilgisayarınızı tarayabilirisiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,869
Kullanıcılar
450,989
Son üye
elektronik evden

Yeni konular

Geri