ccs c ile uzaktan kumandalı kapı kontrolü yardım?

Silvestir hocam takildigim nokta zaten yazilim kendi capimda bisiler yazmaya calisiyorum ama istedigim gibi olmuyor sizden ricam boyle bir yazilimi nasil yaparim hangi komutlari nerde kullanmam gerekir istedigim ozelliklere gore calisir. Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim...

mesut_06 şimdi ben CCS C ile uğraştım şöyle böyle desem yalan olur okulda bir dönem dersini aldık ama ben sevmedim yıldızım pek barışmadı proton basic ve pic basic ile işlerimi yürüttüm hep :)

Uzaktan kumanda programını pic basic ile yapmıştım ccs c ile yaparım desem yalan olur uğraşırım desem şimdi ARM işlemcileri için deney kitleri falan sipariş verdim kitaplarını aldım onlarla uğraşacağım Allah kısmet ederse biraz da arm takılalım :)

Ama dersen ki ben programımı pic basic ile yapmaya razıyım o zaman sana hazır çalışan pic programlarını veririm zaten programın mantığı çok basit onu da burda elimden geldiği kadar anlatırım ondan sonra sn [MENTION=219310]silvestir[/MENTION] ustamın da dediği gibi siz çabalarsınız takıldığınız yerde biz de el atmaya çalışırız bilgimiz ve zamanımız çapında daha ne diyim ki :)

has_artvin_li usta ilgin icin sagol ama benim ccs c ile yapmam lazim kendimi gelistirmem icin okuldada onun egitimini aldim ama yinede yetmiyor tabi :) ben kendimce ugrasmaya devam edeyim belki yaparim bisiler yinede tesekkur ederim...

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri