cnc programcı ücretleri cadcam ücretleri

reddi

Üye
Selam arkadaşlar benim öğrenmek istedihim ülkemizde bölgesel ücret farklılıkları ne kadardır ?
İstanbul,kocelİ,bursa,adana,ankara,manİsa,İzmİr gİbİ İllerİmİzde
bunları saklamanın anlamı yok açıklarsak herkes piyasayı bilir izmir dışında hiç çalışmadım asla fiyat söylemiyorlar ben İzmİrde cnc dik işlem ustası operatörü ve programcısı olarak aldıhım ücret 1200ytl cnc borwekçi olarak 1500 ytl alan var :)ayrıca İstanbul,kocelİ, gİbİ sanayİsİ gelİŞmİŞ İllerde ÇaliŞmak İsterİm Önerİbİlcehİnİz cnc İhtİyaÇ duyulan İlneresİ.

neyi saklıyoruz anlamıyorum? insanın piyasayı bilmek istemesi sizlerin ücretlerini nasıl etkilicek.ondan sonra patronlar para vermiyor herkez ağlıyor çok ağlarsınız.

ben bursa dayım istde arkadaşlarım var orta düzey 1dik işleme ustası 1200ytl ile 1500 ytl arası para alıyo ama genel manada bilgisi çok olan profesör ustalar 2000 ile 2500 ytl arası alıyo

sağolasın iskender istanbulda çalışmaya niyetliyim

arkadaşlar yer ve mekan önemli değildir bana göre işşi ve tekniği bilen yani bilgisi olan her yerde parayı alır ben cnc olarak bütün ekipmanları kullanıyorum cad can kullanıyorum ayrıca tasarım da yapıyorum kendimi övmüyorum yanlış anlaşılmasın tabi bunları hemen öğrenmedim çok zorlandım rakiplerim de oldu eve gitmedim tezgahın başında sabahladım ama şimdi her marka tezgahı kontrol ünitesini tezgah çeşidinide dans ettiririm zaten birbirlerine yakındır son olarak neler yapabiliriz neler öğrenebiliriz ve NELER ÖĞRETEBİLİRİZ BU ÖNEMLİ para zaten arkasından gelir

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri