cnc router için motor seçimi

Ben hertz firmasina mail attim cevap gelmedi fiyat alan arkadasimiz yazarsa sevinirim

teşke 2-3 adet alacakmış gibi mesaj atsaydın. Dedim ya ben şuan almayı planlamıyorum ama toplu alımda bir indirim sözkonusu ise bende alırım.

Mesaji bu konular geçmeden araştırma amaçlı atmistim 2.2kwlik motorun tum teknik özelliklerini ve fiyatini istemistim asenyurt ile motorlari tartisirken bilgi bulamadigim icin firmaya yazmistim

Ben istemiştim Suat Abi, hatırladığım kadarıyla öncekine göre çok çok iyi

Hertz motor ile görüştüm. 2 Rulmanlı hmb42c modeli için 500+kdv fiyat verdi. İndirimli fiyatı buymuş.
Omron 2.2 kw inverter için 550+kdv fiyat verdi.

omron ve delta arasındaki kalite farkı varmı dır ?

Hertz 2.2'nin iki sürümü vardı. Birisi 24000 RPM (800 küsür lira) diğeri 18000 RPM (500 küsür lira). Senin dediğin 18000 RPM olanı mı?

Bu ikisi arasında ciddi fiyat farkı var fakat boşuna değildir diye düşünüyorum.

Evet 18k olan. Benim için şu an profesyonellikten uzak, hobi olarak ilelerlediği için bu model bile bana pro gelecektir diye düşünüyorum. 24k olan, sanıyorum seramik rulmanlı. Onu da söyledi ancak ona fiyat almadım.

Omron ve delta inverter için söyleyebileceğiniz var mı acaba ?

Ek: otomasyoncu.net ile herzmotor verdiği fiyat arasında 4 TL. var

Son düzenleme:
Çetinkaya ile görüştüm delta invertor, hertz 18k motor, sıkma somunu dahil, biraz daha makul fiyat aldım. Sanıyorum buradan siparişi geçicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…