cnc router için motor seçimi

Sanırım 2-3 kişi 2.2kw motor ve sürücü almayı düşünüyor. toplu alacakmış gibi firma ile pazarlık yapsak nasıl olur?

Bana uyar.

aslında spindle motor falan en son almayı planlıyordum ama toplu alımda indirim olursa hepberaber alırız. Pazartesi delta ile görüşüp sürücü fiyatı alırım. Hertz veya diğer firmalardanda bir fiyat almaya çalışırım.

Teşekkür ederim. Sanıyorum bende senin gibi çinden gelmesini bekleyemeden bir adet 6 mm. pens alırım :)
Tabi ürünler elime geçtikten sonra, yerlerine takıp ayarlarını yapana kadar 5 saat mi geçer 5 haftamı geçer bilemiyorum.

Bu arada motoru, sıkma somunu ve inverteri cncmarketim den almayı düşünüyorum. Farklı bir satıcı yada öneriniz varsa alabilirim.
Şahsen bildiğim Hertz satan sadece Çetinkaya (otomasyoncu.net) var. Eğer Ankara'daysan Ostim'deki yerlerine bir uğra. Değilsen telefonla ara ve indirim talep et. Eşek değillerse geri çevirmezler ama süper indirim de bekleme tabi. Yalnız indirimi kapınca hemen sipariş verme. Piyasayı araştırdıktan sonra neresi işine gelirse oradan sipariş et.

Somun ne düşünüyorsunuz m-nuts mu daha iyi sanki öyle bir konu geçmişti.

Şahsen bildiğim Hertz satan sadece Çetinkaya (otomasyoncu.net) var. Eğer Ankara'daysan Ostim'deki yerlerine bir uğra. Değilsen telefonla ara ve indirim talep et. Eşek değillerse geri çevirmezler ama süper indirim de bekleme tabi. Yalnız indirimi kapınca hemen sipariş verme. Piyasayı araştırdıktan sonra neresi işine gelirse oradan sipariş et.

Evet, sitesi cncmarketimden bir parça daha uygun. Dediğiniz gibi aramak lazım. Birde cemal usta bir fiyat alsın. Birde hep beraber alalım derken kaç kişiyiz ?

Ben zaten direk firma ile irtibata geçeceğim. Fakat bazen bayiler iskontolu aldığı için daha uyguna verebiliyor. Misal deltanın sürücüsü kendi sitesinde yanılmıyorsam 272$ görünüyor. Cnc parçaları satan firmalarda ise 500tl. Deltaya mail atıp ne kadar iskonto yapacaklarını soracağım. Yapmayadabilirler nitekim güç kaynağı için mail attığımda iskonto yapmamışlardı. Deltadan daha önce aldığımız 150tllik haberleşme filtresine bile %30 indirim yapmışlardı bakalım sürücüye ne yapacaklar.

Gene 30 yaparlar bayiye 45le cikip bayi kollamalari gerekiyor

Ben hertz firmasina mail attim cevap gelmedi fiyat alan arkadasimiz yazarsa sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,850
Kullanıcılar
450,957
Son üye
UMUT0101

Yeni konular

Geri