Cofaso 6,1 ( E - Plan 6,1 ) >Türkçe & Sorunlar Buraya !!!

Merhaba celikihsan87,

Benim bildiğim böyle bir cofaso sürümü mevcut değil.

Selamlar

cofasoda çizimi tamamlayıp yazdır dediğimde boş bir sayfa çıkıyo ne yapmalıyım yardımm

Bu soru zaten oldukça basit ve kendi kendini açıkladığı için bu resimleri ve malzeme listesini verdik. Anlamadığınız nedir? Daha açık sorular sorarsanız cevap vermeye çalışırız.

Malzemenin doğru bunkerlere akıtılmasını sağlayan bir oluk motoru, 1 vibratör motoru ve birde transfer bandı motoru var. Bunlar doğru zamanlarda devreye girerek, malzemeyi kaynaktan bu karışım bunkerlerine aktarmak istiyoruz. Senaryo bu. Kalan kısmı açma-kapama ve sinyaller. Varsa anlaşılmayan tarafı lütfen daha kesin olarak sorunuz.

kusura bakmayın ben bu işlerde fazla tecrübem yok suanda daha meslek lisesindeyim sonuncu sınıfa gectim Bakım onarım bölümü.hiç böyle bir projweyle karsılasmamsıtım,kendimi geliştirmek için çözmeye çalısıyorum,kumanda bilgim iyidir.ama şekiller üzerinde bunkerlere nereden dolum yapılıyor onları çözemedim.vibratör bant böşümünü anladımda gerisini anlayanmadım.zahmet olmazsa şekil üzerinde bölümlerin ne oldugunu belirtip cevap olarak atarmsınız.

Merhaba nasibim1,

... ne yapmalıyım yardımm

Proje + Proje eksport + *.PDF seçip C: sürücüsüne projeyi PDF olarak kaydedin.

Doğru aktarıyor mu?

Selamlar

arkadaşlar cofaso6.1i indirdim ve kurdum ..masaustunde kısayolu çıkıyor..fakat tıkladıgımda acamıyorum .. galıba 64bit uyarısı verıyor.. ben bu sorunu çoğu programda yaşıyorum . pc 64 bit nasıl çözebılırım ...

arkadaslar merhaba benım sorunum su bılgısayarımda hazır bulunan bı kutuphaneyı baska bılgısayardakı cofasoya aktarmak ıstıyorum acaba eklı kutuphane nerdedır benım pc de

Arkadaşlar,
Cofaso proğ. bende kurmayı denıyorum. Kuruum tmamlanıyor, çlıştır dediğimde , ekranda can't conec to
MySQL DB hatası verıyor. Ne yapabilirim?

cofaso 6.2yı kurmaya calısınız..

Cofaso proğ. bende kurmayı denıyorum. Kuruum tmamlanıyor, çlıştır dediğimde , ekranda can't conec to
MySQL DB hatası verıyor. Ne yapabilirim.

Merhaba ulus13,

mysql çalışmıyor veya şifreyi değiştirdiğiniz içini bağlanamıyor demektir. Bunun için bu site içinde çok açıklama var.

Bunun için arama kısmına winmysqladmin kelimesini girin ve aratın. Gelen mesajları dikkatlice uygulayın.

Selamlar

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,914
Son üye
tugbag

Yeni konular

Geri