Covid-19. haberler, bilgiler...

biraz daha uğraşın, benim giritli damarıma basın, yapacağım bir tane natilus, dalacağım derinlere kaptan nemo gibi yaşayacağım. dünya yansın umurumda değil. günümüze bakalım, ekmeğimize bakalım, açız aç. ben her halükarda denizler altında da yaşarım, dağ başında da, gerisini siz düşünün.

birileri dünya nufusunu covid aşılarıyla azaltmaya karar vermiş ise bu arkadaşlar kesinlikle aşı vurulmasın. hatta ne olur olmaz diye diğer aşıları da vurulmasınlar. diş çekiminde kullanılan lokal uyuşturma iğnesinin içine bile zehir katabilirler hatta bunlar durumu çaktılar deyip hap formunda da sunum yapabilirler. hiç bi şartta hastane, doktor ve eczane kullanmasınlar.

Afrika da Mozambik de bir arkadaşımla konuştum geçen ay kendisi Türk orada çalışıyor devlet vatandaşlara aşı dağıtmıyor ve insanlar hastalıktan kırılıyor demişti kendi imkanlarıyla çin aşısı bulmuşlar özel bir klinikte onu yaptıracağız demişti sadece sağlık çalışanlarına ücretsiz aşı yapılmış
Bakın bu hastalık aşı olmadan geçmeyecek Allah a şükür bana ve aileme bulaşmadı inşaallah da bulaşmaz ben ve eşim iki doz aşı yaptırdık.Aşı bu hastalığın bulaşmasını önlemiyor virüsü bulaştırmayı engellemiyor hastalık bulaşan yine etrafına bu virüsü bulaştırıyor ama etkilerini hafif atlatıyorsun soğuk algınlığı grip gibi evinde ayağa kalkabiliyorsun ki akrabamız olan bir aile aşı oldukları halde hasta oldular ve delta varyantı fakat aşı oldukları için hastalığı evde atlattılar

Hala toplumsal bağışıklılık diyorsunuz.

Adam virüsün aşısı olmaz diyor.

Bu aşı bu virüs için değil diyor.

Hala bağışıklık diyorsunuz.

Ortada salgın yokkkkkkkk..

Sürü psikolojisi. Sorgulama yok..

Son düzenleme:
Öncelikle Doç.Dr. Neva Çiftçioğlu Banes'i tebrik ediyor ve alkışlıyorum.

Bilim insanları birbirlerini bile ikna edemezken, virüsün adını duymuş hakkında bilgisi olmayan, ne hücre bilir, ne bakteri, ne de canlı metebolizması hakkında bilgi sahibi olmayanlar, takım tutar gibi aşı taraftarı ya da aşıya karşı taraf olmuşuz. Cehaletin nirvanası! Ama işi kotaranlar da iyi pompalayıp provoke ediyorlar!

Bir şeyin iki doğrusu olmaz. Doğru, baktığın yöne göre belirlenir. Yerdeki 6 rakamı karşıdaki kişinin bakış açısıyla 9 görünür.

1. Toplumun yüzde 60'ı hastalığı geçirirse toplum bağışıklığı oluşur (pandemi başında İngiltere).
2. Toplumun yüzde 60-70'i aşılanırsa toplum bağışıklığı oluşur (pandemi başında genel kanaat).
3. Toplumun yüzde 85'i aşılanırsa toplum bağışıklığı oluşur (TR).
4. Toplumun yüzde 100'ü aşılanması gerek ve ayrıca belli sürelerde hatırlatma dozu uygulanmalı (son tahlil).
5. Bu pandemi aşı ile bitmez! (DSÖ). Nokta.
???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…