Dünyayı bilerek yakıyorlar..!!

katılıyormusunuz??

• Kullanılan toplam oy
    13
bu pet şişe olayı değil anız yada üçbeş militan işi değil, ben çocukluğumda da 48c sıcaklıklar gördüm, tarihte ilk defa buğday silosu patladı patlatıldı,
küreselmiş miş, dünyanın belli yada belirsiz döngüleri olur, kuraklık la geçen yıllar bolca geçen yağışlar olur, yıl 2001 ikiz kuleler, havai kül olmuş ya..! ikiz kuleler nasıl yıkıldı?? uçaklarmı yıktı?

yıl 2001 boğaz köprülerini korumak için bir anda ordu envanterinden lazer çıkartmadımı?
köprünün altından çok sular akmadımı? ordunun şu an elinde olan ve açıklanmayan sadece 1 ürününden bahsetsem yada küçücük bir isim versem sabaha karşı koçbaşıyla dayanırlar kapıma,,
yaw özür dilerim kötü konuşmak istemiyorum şurada yüz yüze olmasakta birbirimizde hatrımız vardır, ama uyumayın....!!
2001 de sahneye çıkan o lazer şu anda zar zor yürüyen anadol arabasıyla eşdeğerde,,
köprünün altından çok sular aktı,
niye uyanamıyoruz niye?? 50 100 tane büyük baş tv lerde boy gösterip şundan kaynaklı bundan kaynaklı dediğinde heee demekki bundanmııışşş
önümüzdeki sene siz bakın ekmek ve su fiyatlarına tüm dünyada, ve earth'ı açın dünyanın 3 yıllık görüntüsüne...!! ve tahıl=zelenski de bunların hizmetçisi, natoya katılım dalaşı değil bu

boğazda dolaşan bi amerikan savaş gemisi varmış ya marmara depremini o yapmış. uydulardan atılan titanyum mızraklar asrın depremine neden oldu. antalya ve hatay'daki yangınlar uydu lazeriyle çıkarıldı. bu sığınmacılar da uydulardan atılıyor olabilir mi, nedersiniz?
dalga geçmek yerine şöyle bi geriye dönük azıcık bi düşünsen çok sey kaybedermisin kazanırmısın?

bu pet şişe olayı değil anız yada üçbeş militan işi değil, ben çocukluğumda da 48c sıcaklıklar gördüm, tarihte ilk defa buğday silosu patladı patlatıldı,
küreselmiş miş, dünyanın belli yada belirsiz döngüleri olur, kuraklık la geçen yıllar bolca geçen yağışlar olur, yıl 2001 ikiz kuleler, havai kül olmuş ya..! ikiz kuleler nasıl yıkıldı?? uçaklarmı yıktı?

yıl 2001 boğaz köprülerini korumak için bir anda ordu envanterinden lazer çıkartmadımı?
köprünün altından çok sular akmadımı? ordunun şu an elinde olan ve açıklanmayan sadece 1 ürününden bahsetsem yada küçücük bir isim versem sabaha karşı koçbaşıyla dayanırlar kapıma,,
yaw özür dilerim kötü konuşmak istemiyorum şurada yüz yüze olmasakta birbirimizde hatrımız vardır, ama uyumayın....!!
2001 de sahneye çıkan o lazer şu anda zar zor yürüyen anadol arabasıyla eşdeğerde,,
niye uyanamıyoruz niye?? 50 100 tane büyük baş tv lerde boy gösterip şundan kaynaklı bundan kaynaklı dediğinde heee demekki bundanmııışşş
önümüzdeki sene siz bakın ekmek ve su fiyatlarına tüm dünyada, ve earth'ı açın dünyanın 3 yıllık görüntüsüne...!! ve tahıl=zelenski de bunların hizmetçisi, natoya katılım dalaşı değil bu
Hah....Tam bir neresini düzelteyim yazısı olmuş. Nerede ise her satırı yanlış.

dalga geçmek yerine şöyle bi geriye dönük azıcık bi düşünsen çok sey kaybedermisin kazanırmısın?

dalga geçme değil de ironi demenin daha ugun olacağı kaanatindeyim. mesela, akbelen ormanı'nı görmezden gelen zihniyetin ''cambaza bak'' numaralarıyla uğraşmak istemiyorum açıkcası. ülkemizdeki malum sığınmacıların anavatanları neredeyse ot bitmeyen yerler. belki buraları da çoraklaşırsa daha kolay uyum sağlarlar.

dalga geçme değil de ironi demenin daha ugun olacağı kaanatindeyim. mesela, akbelen ormanı'nı görmezden gelen zihniyetin ''cambaza bak'' numaralarıyla uğraşmak istemiyorum açıkcası. ülkemizdeki malum sığınmacıların anavatanları neredeyse ot bitmeyen yerler. belki buraları da çoraklaşırsa daha kolay uyum sağlarlar.
Aslında olup biten kocaman bir algı yönetimi. Adamların herşeyi yapacak güçleri var , biz ise ne kadar aciziz psikolojik sartlandirmasini sosyal medyayı da kullanarak bir güzel toplumun bilinç altına enjekte ediyorlar. Zamanında bunu Tesla nin güya saklı olan icatlarından deprem cihazı için de kurgulamışlardı.

Uydudan lazerle hedef vurma çalışmalarından 40 yıl önce vazgeçildi. Yaygın kanının aksine lazer ışını dümdüz ilerlemiyor. Saçılıyor. Atmosferde daha da fazla saçılıyor. O yüzden belli bir mesafeden sonra artık herhangi bir hasar yaratacak enerjisi kalmıyor.

Ordunun gizli bir silahı var adını bile veremiyorsunuz? Bu bilgiyi nereden aldınız peki?
Komplo teorileri her zaman egodan beslenir hep daha fazlasını bildiğini herkesin aptal olduğunu düşünür insanlar hayatı boyunca. Böyle olmadığını ve herkesin böyle düşündüğünü anladığınızda hayatın ne kadar basit olduğunu farkedersiniz.
Kötü haber sandığınız kadar mühim birisi değilsiniz bahsettiğiniz silahlar belki vardır bilemem ancak yok uyanın artık, yok nato, yok şu gereksiz uğraşlar bunlar. Uzayın derinliklerinde toz zerresi sayılmayacak bir gezegen için bu tarz komplo teorilerine hiç inanamıyorum.

Yangınlar depremler her zaman olur daha kötüleri de olabilir üzerinde yaşadığımız gezegenin kuralları bunlar. Bu doğal afetleri tetikleyebilecek silahlar değil de açgözlülük veya cehalet olabilir. Abd Nato falan çok abartıldığını düşünüyorum bunların olayı çıkar çatışmasından başka birşey değil.

Hangi dine inanırsanız hangi komplo teorisine inanırsanız inanın başka canlılara hayatına ve kararlarına saygı gösterin yeterli.

Ordunun gizli bir silahı var adını bile veremiyorsunuz? Bu bilgiyi nereden aldınız peki?
Komplo teorileri her zaman egodan beslenir hep daha fazlasını bildiğini herkesin aptal olduğunu düşünür insanlar hayatı boyunca. Böyle olmadığını ve herkesin böyle düşündüğünü anladığınızda hayatın ne kadar basit olduğunu farkedersiniz.
Kötü haber sandığınız kadar mühim birisi değilsiniz bahsettiğiniz silahlar belki vardır bilemem ancak yok uyanın artık, yok nato, yok şu gereksiz uğraşlar bunlar. Uzayın derinliklerinde toz zerresi sayılmayacak bir gezegen için bu tarz komplo teorilerine hiç inanamıyorum.

Yangınlar depremler her zaman olur daha kötüleri de olabilir üzerinde yaşadığımız gezegenin kuralları bunlar. Bu doğal afetleri tetikleyebilecek silahlar değil de açgözlülük veya cehalet olabilir. Abd Nato falan çok abartıldığını düşünüyorum bunların olayı çıkar çatışmasından başka birşey değil.

Hangi dine inanırsanız hangi komplo teorisine inanırsanız inanın başka canlılara hayatına ve kararlarına saygı gösterin yeterli.
seni inandıracam diye ben başımı yakacak değilim, bu bilgiyi nerden aldınız he sarı çizmeli muhtardan aldım..!! komplo teorisiymiş yok mühim biri değilmişim ben sana yada diğerlerine ben mühim biriyim demedim böyle bir uğraşım yok..!! orman yangını dedinmi benim aklıma ilk gelen geçen yıl canlı canlı yanan yada yaralı acı içinde şoka girmiş hayvanlar geliyor gözümün önüne..!! kuraklık ve çöl geliyor gözümün önüne, burda kimseden madalyon beklemiyorum he onuda bil,,,
demek yüzlerce orman yangını pet şişeden carttan curttan çıkıyor öylemi? yada dağılıyorlar ormanlara mangal yakıyorlar,
iklim krizi safsatasına saniyesinde inanırsının çünkü tv de öyle söylüyorlar dimi? ama uyduyla birşeylerin harekete geçirebilineceğine teorisi dersin,
yahu 1 tane uyduya erişimim olsa 1 günde 500 den fazla yangını ben bile çıkartabilirim,
çakmak kadar bir düzeneği ormana kış aylarında dağıt yazın sıcağında tetikle, çokmu zor??
hadi bırak lazeri geçtim, ben saçmaladım diyelim,
uyanın dedim çünkü bu kadar düzinelerce yangın normal değil niye anlamamakta daban diretiyorsunuz? var işte açlık ve sefaletten beslenmek üzere bir dizi omurgasız varki yakıyorlar bişekilde, ukrayna rusya savaşıda nato katılım savaşı değil, aynı omurgasız yaratıkların projesi..!! gel bunada komplo teorisi de de tam olsun
Aslında olup biten kocaman bir algı yönetimi. Adamların herşeyi yapacak güçleri var , biz ise ne kadar aciziz psikolojik sartlandirmasini sosyal medyayı da kullanarak bir güzel toplumun bilinç altına enjekte ediyorlar. Zamanında bunu Tesla nin güya saklı olan icatlarından deprem cihazı için de kurgulamışlardı.
haklılık payın var ama tam olarak katılmıyorum sana,, çünkü elin conilerinin frençeskaların çocuk odalarına bak roket füze tank uçak resimleriyle kitaplarıyla doludur anaokulları başta olmak üzere,, bizim anaokullarına bak börtü böcek salıncak vs doludur, geçen hafta 30 a yakın japon gençliğine dair videolara göz attım her birinin kütüpanesinde hiroşima kitap serisi bulunuyor, bizim gençliğe bak dövme çeşitleri rakscıların posteri vs dolu,
hal böyleyken psikolojik algı otomatik oluşur zaten görünen köy uzakta değildir

Uydudan lazerle hedef vurma çalışmalarından 40 yıl önce vazgeçildi. Yaygın kanının aksine lazer ışını dümdüz ilerlemiyor. Saçılıyor. Atmosferde daha da fazla saçılıyor. O yüzden belli bir mesafeden sonra artık herhangi bir hasar yaratacak enerjisi kalmıyor.
ben hayata ve işleyişe vede her şeye dümdüz bakan biri değilimdir allaha şükür, senin gibi mantıklı konuşanlanları dinlerim illa bu böyle olmuş öyle oluyormuş diye daban diretenlerden değilimdir, benim tezimi teorimi gel böyle çürüt can kurban, alaycı konuşanlara ne demeli?
bir uyduya erişimin olduğunu düşünsene birkaç baz istasyonuda değil ama,
çüçük çapta yüzlerce nesneyi tetikleyemezmisin??
uyduya lazere takılıp kalmayın ama bu yangınlar normal değil,
anız yakma çöl çöp olayı değil, bu hususta ısrarcıyım

Son düzenleme:
.. uydu ve lazer olayı teknik anlamda konuşulabilir..
".. ordunun gizli silahı var ama söylemem başım yanar" dediğiniz zaman ciddiye alınma ihtimaliniz ortadan kalkar.
.. bu tür söylemler bütün ülkeyi yangın yerine çevirip, "öyle silahlar yapıyoruz ki dünya titriyor" diyen yöneticilerin lafıdır..

.. uydu ve lazer olayı teknik anlamda konuşulabilir..
".. ordunun gizli silahı var ama söylemem başım yanar" dediğiniz zaman ciddiye alınma ihtimaliniz ortadan kalkar.
.. bu tür söylemler bütün ülkeyi yangın yerine çevirip, "öyle silahlar yapıyoruz ki dünya titriyor" diyen yöneticilerin lafıdır..
hiç bir ülke boş durmuyor oraya takılmayın, takılmamız gereken yangınlar,
24 yılıda bu gibi zincirleme yangınlar dünyanın dörtbiryanında baş gösterirse ne olur halimiz?
millet tutmuş beni top ateşine konu yangındandan çıktı ben oldum maskara :)
yanıyoruz diyorum bişekilde yakılıyoruz diyorum, tutturdular yok sen uydu dedin lazer dedin öyle dedin böyle dedin,

ben tartışma aramıyorum bir çözüm bir farkındalık bir uyanış arıyorum, bişeylere dikkat çekmek istiyorum burda ve her mecrada, ama yok bu zor değil hatta imkansız galiba,
neyse artık yöneticilere ulaşıp konuyu kilitlettirmekten başka oluru yok,
bende elimden geleni yapmaya devam edecem martta köye göç ediyorum, ne bulursam artık ıhlamur malta eriği bulduğumu dikecem, kul bilmezse ALLAH bilir
239509894_4639359442781452_4861706412766666772_n.jpg

2y ıl önce profilimde paylaşmışım

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,050
Kullanıcılar
451,321
Son üye
mehmet emin sözen

Yeni konular

Geri