D.smart

tv_ci

Üye
digi türkten sonra enbuyuk uydu alemı geldı desek . kıme sorduysam herkez bunu soyledı ama soylemedıklerı ve gozden kacırdıkları bişey vardı 270 ile 350 arası satılan bu cıhazlar. ya anlayamıyorum mılleti bu arkadaşlar kerızmı sanıyor . yenı bır cıhaz yenı bır satış . pekıyı mılyonlarca lıra eskı tl ile verdıgıız bu cıhazlar ne olacak .
1.bu ışı cıkaranlar once cıhazları satacak .
2.piyasa cıhaza doyunca modul satışı başlıyacak.
3. modul satışı bıtınce kart satışı başlaycak .
olan yıne mac sever sızlere olacak bırde paralarınızaaa . mılleti bu kadar kerız yerıne koyuyorlar soyuyorlar tabırı caizse sogan muamelesı goruyoruzzz desemm.madem bu cıhazı cıkarttın bızı okadar dusunuyordundaaa neden kart satışı yapmadan cıhazları bıze satmaya calıştınnn.İNSAFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFD.

Sayın tv-ci kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Bütün söylediklerine aynen katılıyorum. Peki sen tv-ci olduğuna göre bir önerin varmı?

Evet... HerŞey Yazilimla Olmuyormu Uydudan Bir Dakika Gibi Kisa Birzamanda HerŞey Yapiliyor Eski Makinalarda Bu Sistemde CaliŞa Bilmeli.yoksa Star Tv Show Tv Si Daha Sayamadigim Bir Suru Kanal Bu Sisteme Gececek . Ve Malesaf Bizlerin Keyiflerini Iyiden Iyiye Kaciracaklarr.eminimki Ben Ve Benim Gibi DuŞunenler Bu İŞe Care Arayacaklar.derlerya Hirsiza Kapi Dayanmazz. Bu Misal.

d.smart Kendını şımart. Aması Size Kalmışşş Arkadaşlar...benım Uydu Cıhazım Bana Yeterrr.zaten Bır Suru Abudık Kudidik Kanallarım Var...hayirlisi Bakalimmm ...

tv ci arkadaşım sana aynen ben de katılıyorum d platformu bütün kanalları satın alıyo başka bir yayın kuruluşu kalmadı neredeyse dedigin gibi bütün kanalları d smarta kayacak heralde ben de bir tv tamircisi olarak bir çözüm düşünüyorum ama zor heralde olmaz d smart dedigimiz cihaz bildigimiz gibi humax die bir goldmaster ürünü bunlar kart paylaşım lı cihazlar ama kart aktivasyonu işi bozuyo nolcak bilmiyorum inş düşündümüz gibi olmaz...... :-\

D-Smart kazıkçı yaa hepsi hikaye..Bi işte Aydın Doğan varsa üçkağıt var demektir..
valla benim Next-star 2000 serisi Super plus uydu alıcım var izleyemediğim kanal yok..Bütün şifreli kanlalları izliyorum..Bağlıyorum bilgisayara 30 saniyede yeni keyleri atıyorum şak die açılıyo kanalların hepsi..Hatta ne yalan söliim Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş sezon başı Avrupa elemelerindeki tüm maçlarını canlı evimde Avrupa kanallarından izledim:) tavsiyem sakın ama sakıın kanmayın bu hırsızlara...alın bi uydu alıcı kafanızı dinleyin

tv_ci ' Alıntı:
1.bu ışı cıkaranlar once cıhazları satacak .
2.piyasa cıhaza doyunca modul satışı başlıyacak.
3. modul satışı bıtınce kart satışı başlaycak .
Yahudi mantığıdır bu. Deterjanların hepsinin etken maddeleri aynıdır. Aynı oyun deterjanda da oynanmakta:
1- Bu deterjan bütün kirlileri temizler.
2- Bu deterjan sadece beyazlıları temizler.
3- Bu deterjan sadece siyah çamaşırları temizler.
4- Bu deterjan sadece halıları temizler.
5- Bu deterjan sadece perdeleri temizler.
6- Bu deterjan sadece renklileri temizler.
Tekrar başa döner:1234567...

ya benim bilmediğim bişey var bu uydu alıcılarına bilgisayardan yeni anahtarları (key ) yükleyince bütün kanalları izleyebiliyorum diyorsunuz. ben bir uydu alıcısı alıcam ancak karar veremiyorum. d-smart veya digitürk harici normal bir uydu alıcı alsam discovery,nba tv, vs gibi kanalları izleyebiliyormuyum?

darma ' Alıntı:
ya benim bilmediğim bişey var bu uydu alıcılarına bilgisayardan yeni anahtarları (key ) yükleyince bütün kanalları izleyebiliyorum diyorsunuz. ben bir uydu alıcısı alıcam ancak karar veremiyorum. d-smart veya digitürk harici normal bir uydu alıcı alsam discovery,nba tv, vs gibi kanalları izleyebiliyormuyum?

Nextstar 2000 serisi al kafan rahat olsun dostum..Benim izleyemediğim maç film belgesel kanalı yok..Cihaz mükemmel..Hatta bu UEFA maçlarını bile evimde izliyorum..D-smarta minnetmi edecem:)

bende d smart aldım 1 ay kullandım sonra taşındım, memleketten plasmayı getirmediğim için hiç tv ye bakmıyorum 1.5 aydır :) en temiz

arkadaşlar next 2000 serisi bi cihaz alın (başka cihazlarlarlada olur benim tavsiyem next) biraz da nette araştırma yapın izleyemeyeceğiniz kanal yokur, evet idda ediyorum her hanalı izlersiniz buna dgturk ve dsmart da dahil...

Forum istatistikleri

Konular
129,163
Kullanıcılar
451,512
Son üye
cembo14

Yeni konular

Geri