Değişiklik

Yapılan değişilklikten memnun musunuz?

• Evet, yeni düzen çok güzel olmuş.

Oy: 25 62.5%
  • Hayır, hiç memnun değilim ve bir an önce eski düzenin gelmesini istiyorum.

Oy: 15 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
Sayın yönetici arkadaşlarım !
Yeni format uygulamasında bazı aksaklıklar olacağı muhakkaktır. Görüldüğü kadarıyla bu aksaklıklar ufak ufak çözülüyor. Bu yazacaklarımı eleştiri değilde hatırlatma olarak algılamanızı rica ediyorum.
Yeni yazılan konu tarihlerinde gün ile ay yer değiştirmiş. Önce gün yazılır, sonra ay ve en sonra yıl yazılır. Oysa şu anda önce ay yazılmış, sonra gün yazılmış. Haliyle bu da kafa karıştırıyor. Mesela 12.10.2008 tarihli yazı 10. aydamı yazılmış yoksa 12. aydamı anlaşılmıyor.
Yönetici arkadaşlarımızın bu konuyu dikkate alacaklarından şüphem yok.
Hepinize kolay gelsin.

Sayın yönetici arkadaşlarım !
Yeni format uygulamasında bazı aksaklıklar olacağı muhakkaktır. Görüldüğü kadarıyla bu aksaklıklar ufak ufak çözülüyor. Bu yazacaklarımı eleştiri değilde hatırlatma olarak algılamanızı rica ediyorum.
Yeni yazılan konu tarihlerinde gün ile ay yer değiştirmiş. Önce gün yazılır, sonra ay ve en sonra yıl yazılır. Oysa şu anda önce ay yazılmış, sonra gün yazılmış. Haliyle bu da kafa karıştırıyor. Mesela 12.10.2008 tarihli yazı 10. aydamı yazılmış yoksa 12. aydamı anlaşılmıyor.
Yönetici arkadaşlarımızın bu konuyu dikkate alacaklarından şüphem yok.
Hepinize kolay gelsin.

Teşekkürler Sn.Şef'im keşke herkez sizin gibi nazik bir şekilde aksaklıkları bildirse en yakın zamanda düzeltilecektir.

Saygılarımla...
Kolay Gelsin...

Sn.Şef
İsteğiniz üzerine gerekli düzenleme yaplmıştır

sayın yetkili arkadaşlar eski versiyonda siteye upload imkanımız vardı fakat şimdi bu olay yok sanırım ve eski uploadlarıda göremiyorum acaba sorun nedir?tekrar upload imkanımız olacak mı?

Sn. fuat bölükbasi

* Aynı şekilde upload imkanınız var, mesaj panonuzdaki gelişmiş butonuna tıklayarak bunu yapabilirsiniz. Eski uploadları göremediğiniz linkleri, bize özel mesaj atarak bildirebilirsiniz. Gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Bence eski sistem kullanışlı değildi,alışmıştık.Ben foruma ilk girdiğimde epeyi bocalamıştım.şimdi de bocalıyorum.Alışırız ama.Sonuçta eski forum beleşware idi bu lisanslı.Lisansı da iyi para.Sanırım site yöneticileri bayramda epeyi harçlık topladı :)
hayırlı olsun.

Sitemizin kalitesini artıracak yeniliği yaptığınz için teşekkür ederim. Form kullanıcıları yeniliğe alışanakadar zorluk cekeceğiz. Sizden benim isteğim; eski formda en son girilen mesajların panosu vardı onu kaldırmanız iyi olmadı sanırım. Ben baktığımda konular arasında dolaşmadan forma eklenen yazıya daha cabuk ulaşıyordum.

Tüm emeği gecen arkadaşların ellerine sağlık ... Kolay gelsin.

sayın hikmet10

sayfanın en üzerinde yeni mesajlar bölümü var, burdan ulaşabilirsiniz yeni eklenen mesajlara...

Eskisinde mesajlarıma yazılan cevaplar vardı.O olsa iyi olur.Bir de bildiğim kadarıyla en son yazılan mesajları en başta görme imkanımız vardı.Bu ayarı biz mi yapıyoruz,yoksa yönetim mi ayarlıyor.Eskiden biliyorsunuz son yollanan mesaj ilk görülüyordu.

sayın mustafa

istediğiniz konuya abone olduğunuz takdirde o konuya yazılan her mesaj size bildirilecektir. ayrıca yeni mesajlar bölümünde en son yazılan mesajlar en üstte yer almaktadır...

Forum istatistikleri

Konular
128,897
Kullanıcılar
451,041
Son üye
erkaneser

Yeni konular

Geri