Denizde, karada , havada gider.

ceyhanII

Üye

bu ne şimdı denizde havada karada gıder ama ne? :)videoya bakmamiştım evet haklısınız heryerde gıder bu meret:))

aslında biraz daha ele alınsa, birazdaha profesyonelce üstünde çalışılsa daha güzel olur, ve satışa sunulur diye düşünüyorum....

geçen gun bu konuyu gordum ılgımı çekmemıştı araştırdım amerıkada bu makina denenmış çalıştırılmış işin ılgınç yanı türk işadamları bu makınayı türkiyede uretım yapacaklarmış pilot olan kullanacak bu makınayı pilot olmak oyle kolay değıl onu nasıl çozecekler hadı çozduler yasa çıktı vs vs bu makınanın denızde sorun yok havadada yok:) karayolundan nasıl kalkıp ınecek bu tarafıda var ya her şehıre hava alanıkı allah korusun kara yollarını kan golune çevırıyoruz havada ne yaparız allah bılır:)

geçen gun bu konuyu gordum ılgımı çekmemıştı araştırdım amerıkada bu makina denenmış çalıştırılmış işin ılgınç yanı türk işadamları bu makınayı türkiyede uretım yapacaklarmış pilot olan kullanacak bu makınayı pilot olmak oyle kolay değıl onu nasıl çozecekler hadı çozduler yasa çıktı vs vs bu makınanın denızde sorun yok havadada yok:) karayolundan nasıl kalkıp ınecek bu tarafıda var ya her şehıre hava alanıkı allah korusun kara yollarını kan golune çevırıyoruz havada ne yaparız allah bılır:)

ya aga bende birtane clio var servis aracı heryere onunla gidiyorum . İST trafine o bile zor sığıyor bu hiç sığmmaz, benim demek istediğimm ben göle çok giderim balık tutmaya orada işte suda, dağda,bayırda,kırda :):) piknikte coş babam coş :D

Böyle bir aleti Türkiye'de yapmaya kalksak, değil uçmak denemeye bile izin vermezler. Daha önce, bu tip girişimlerde bulunanlara izin verilmemişti.

Bizim trafik magandalaraı buna binerse adamın balkonunda durup birde el kol hareketinden sonra balkon sahibini döverler. Amet abiii hadee pikniğe :D

merhaba: babam yıllar önce hep derdi yapılacak araçlar denizde havada karada gidecek derdi........

Forum istatistikleri

Konular
128,932
Kullanıcılar
451,110
Son üye
pars58

Yeni konular

Geri