dolum makinası yardım

Bunun plc paragramı nasıl olmalı?
Plc olarak schnaider M221 kullanmayı düşünüyorum sizce bu plc iyimi uygunmudur?
Orta seviye interupları kullanabileceğiniz bir plc olabilir Fatek kullanabilirseniz teknik destek daha rahat sağlarım isterseniz schneider m221 de olabilir takdir sizin

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Açıkçası bu plc yi seçme sebebim Programlama Yazılımı olan somachine basic ücretsiz olarak kullanabilmem diğer Programlama yazılımları ücretli olduğu için tercih etmedim

Açıkçası bu plc yi seçme sebebim Programlama Yazılımı olan somachine basic ücretsiz olarak kullanabilmem diğer Programlama yazılımları ücretli olduğu için tercih etmedim
Söylediğim Fatek te ücretsiz yazılımı kurulumu kullanımı kolaydır

yer istanbul da ise size yardımcı olabılırım bit kaydırm yontemi ile olur bu uygulama butun plclerde var fakat acemi uygulaması degıl bıraz teknık bılgı gerekıyor

Yer bursa da ama bunu kendim yapıp tecrübe etmek istiyorum makinanın panosuna komple yeniliyeceğim plc ile 4kw sürücüyü Manuel otomatik kumanda, manyetik siviç ile güvenlik kapıları ışıklı sesli ikaz sistemi falan hepsini yeniden plc üzerinde kurup çalıştırmayı düşünüyorum 1800*800 büyüklüğünde pano yapıcam

o zaman kullanacagınız plc de shift kaydırma komutunu kullanacaksınız zor degil ama tecrube gerekıyor

Forum istatistikleri

Konular
129,340
Kullanıcılar
451,811
Son üye
benanç.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri