dop b örnek

arkadaşalar okadar ugraşmama ragmen net bir türlü dop b le ilgili döküman bulamdım buldum ya acılmadı yada acılanlardan ben bi şey anlamadım bu konuda yeniyim bana en basitinden strat stop yapabilecek dop uygulaması yada benzer bir proje uygulaması gönderirseniz sevinirim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Mail adresinizi iletebilirseniz size örnek demo gönderebilirim.

delta otomasyon sayfasında hertürlü uygulama ve döküman mevcut ve hepsi çalışır durumda dır

arkadaşlar sorun da orda başlıyor delta sayfasına girdim örnekleri indirdim winrar olarak iniyor tıklayıp dosyayı actıgım zaman degişik sekilde yada türkce bibirine bitişik bir cok harf cıkıyor dop b programıda pc mevcut bir türlü cözemedim saygılarıma

arkadaşlar sorun da orda başlıyor delta sayfasına girdim örnekleri indirdim winrar olarak iniyor tıklayıp dosyayı actıgım zaman degişik sekilde yada türkce bibirine bitişik bir cok harf cıkıyor dop b programıda pc mevcut bir türlü cözemedim saygılarıma

arkadaşım indirdiğin dosyalar dop b ile yazılmış programlardır.pc ne dop b nin software ni kur.o dosyaları sonra açmayı dene

taner usta dop b nin software den kastınız screen editor son sürümüyse o mevcut başka gerekli bi program gereklimi

yalnız iki tane screen editör var.biri screen editör v1.05.82 bu dob a için , ikincisi screen editör v2.00.15 buda dob b için sende hangisi kurulu bilmiyorum.dob a ile b nin program uzantıları farklı oluyor

screen v200.15 olan mevcut hatt bi iki kere silip ekrar yukledim ama yine oladı

Kardeş aynı sorunu bende yaşadım, Ancak indirmiş olduğun dosyayı RAR dan çıkardıktan sonra sürükleyip Screnedit 'in kısayolunun üzerine bırakmayı dene o zaman açıldı bende...

Forum istatistikleri

Konular
129,249
Kullanıcılar
451,645
Son üye
lorddex

Yeni konular

Geri