EÜAŞ Hk..

farukaan

Üye
Arkadaşlar eüaş çeşitli santralleri için teknisyen alıyor,yazılı sınav ve elemeler bitti mülakat kaldı..Mülakatta neler sorarlar? Daha önce bu mülakatlara girmiş olan varmıdır aramızda? Teşekkürler...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Mülakatınız bitti mi? Merak ettim ne soruyorlar?

kpss ile mi alım yapıyorlar yoksa ayrı bir sınavamı tabi tutuluyorsunuz

arkadaşım eüaş özelleşiyor girerken bunu göz önüne almanı tavsiye ederim.

bu 15-16 ocak 2011 de yapılacak mülakat kpss ve terör maduru şahıslar alınacak ...sorular kısaca adın ve soyadın ? bu güne kadar kontrol kalemi tutun mu ? şeklin de olcaktır diye tahmin ediyorum... bu işerin nasıl döndüğünü az çok tahmin edersiniz ...sınava girecek olan arkadaşlara başarılar diliyorum ...

TEDAŞ özelleştirmleri tamamlandı ocak ayı sonu eüaş özelleştirmeleri başlıyor eüaş'a girecek arkadaşlar dikkate olsun daha sonra 4C li olarak başka bir kuruma gitmek var devirden sonra anlaşamazsan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,053
Kullanıcılar
451,326
Son üye
greda

Yeni konular

Geri