ekat belgesi

doğru87

Üye
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bi sorum olacak mesleki açık öğretim lisesi elektrik elektronik bölümü mezunuyum ekhat belgesi alabilirmiyim alan varmı yada bu diplama yerlimi bilgisi olan

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bi sorum olacak mesleki açık öğretim lisesi elektrik elektronik bölümü mezunuyum ekhat belgesi alabilirmiyim alan varmı yada bu diplama yerlimi bilgisi olan
meslek lisesi elektrik bölümü ve elektrik-elektronik bölümü mezunları alabilir.Ancak bu belge eski adı TEDAŞ olan yeni adını bende bilmiyorum kurum tarafından özel kamplarda 20 günlük eğitimden sonra veriliyor ve ücretli olarak veriliyor.Firmalar elemanlarını bu belgeyi almak için genelde kendileri gönderir ve ücretini firmalar kendisi öder tabi ki bireysel başvuru yapıp ücretini ödeyen meslek lisesi mezunlarıda alabilir!

Ok o konuda anlaştık ta şirketle diploman ın mesleki açık öğretim lisesi diploması olması bi sıkıntı çıkarırmı

eğer diplomanız meslek lisesi olarak geçerliyse bir sıkıntı çıkarmaz bunu bulunduğunuz meslek lisesi veya mezun olduğunuz okulun yetkilileri size tam olarak söyleyebilir benim mezun olduğum dönemde meslek liseleri bile her şehirde 1 veya 2 tane vardı şimdi hem sayıları arttı hemde çeşitleri arttı!

yine aynı ya 1 yada iki ilçelerde zaten yok nadir olanda ben 3 yıl boyunca haftasonu yüzyüze eğitim gördüm kültür derslerini dışardan verdim sadece hayırlısı bakalım yazıyı yazdık ya resmi somaya hayırlısı netse o olsun

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,983
Son üye
ftt15
Geri