ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İstanbul Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği öğrencisiyim . Okulumun bitmesi için bir dersim kaldı ve okulum haziran ayında bitiyor. Haftanın sadece bir günü okulda bulunmam gerekiyor. Haziran ayına kadar enerji veya inşaat sektöründeki bir firmada çalışıp tecrübe kazanmak ve daha sonra bu firmada devam etmek istiyorum. İlginenler benle iletişime geçerse CV mi gönderebilirim.(Askerlik sorunum yok.)

ufuk bey ne kadar çok eleman açığınız var :)

Önümüzdeki 6 ay içerisinde 2 personel istihdam etmeyi planlıyoruz.

1 elektrik elektronik, 1 mekatronik mühendisliği alananında

İlgileniyorsanız lütfen resimli cv nizi benimle paylaşın.

Cv nizde ilgilendiğiniz her robotic konunun ve yazılım bilgilerinizin detayı önemli.

Mail adresim: [email protected]

ben elektronik mühendisiyim ve otomasyon konusunda çalışıyorum ama size arkadaş yönlendirebilirim istediğiniz nitelikleri tam öğrenirsem

Bünyemizde kuracağımız Ar-Ge departmanı için Mekatronik ve Elektri-Elektronik müğendisleri arıyoruz.

Otomasyon sistemleri, 6 eksenli robotic kollar, pnomatik sistemler ve bunların kontrol mekanizmaları, yazılımları konusunda bilgi sahibi arkadaşlar arıyoruz. ( açık kaynak kartlar konusunda firmware ve yazılımları işletecek softwarelere hakim)

Öğrenmeye hevesli tecrübeli veya tecrübesiz, yeni fikirlere adapte olup hızlı öğrenen adayları yönlendirebilirsin.

Ar-ge bölümünde yenilikçi düşüncelerin anında uygulanabildiği bir atölye de kurulacak. Dolayısı ile disiplinli, prensipli çalışabilecek kişiler tercih sebebi olacaktır.

Ayrıca en az ingilizde iyi düzeyde adaylar arıyoruz

Eğer ilgilenen olursa arkadaşlar cv lerini mail adresime gönderebilirler.

İlginize teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
129,185
Kullanıcılar
451,544
Son üye
Elanur Avci

Yeni konular

Geri