Elektrik Şalt Malzeme Şablonları

mft1986

Üye
Merhabalar, AG Pano işiyle uğraşmaktayım, son zamanlarda bazı müşterilerimiz panonun autocad çizimlerini istemeye başladılar, elimde şalt malzemelerin dış görünüşleri mevcut değil, bulabileceğim bir yer var mıdır bildiğiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
slm mft1986 işinde kolay gelsin
bende abb nin biraz şalt malzemesinin görünüşü var az çok bir çogunun ölçuleri yakındır
diger markalar içinde kullanabilirsin ben öyle yapıyordum abb ismini siliyordum.

Ekli dosyalar

• pano sembolleri sad1.dwg.rar
    4.1 MB · Görüntüleme: 242
sado06, çok teşekkürler. İşime yaracaktır muhakkak.

Legrand a ait XLPro diye bir program var tek hat şeması şeklinde panoyu tasarladıktan sonra istediğiniz tip pano içine yerleşim olarak elamanları kendisi koyuyor. Türkçe ve çok fazla seçenekde var içinde.

cızımlerle ılgılı bolumumuzu vede cofaso vedıger cızım programları ıncelersenız ısteklerınızın karsılandıgını goreceksınız aslında

Abb şalt çizimlerini rica edebılırmıyım

çizimlere baktım ben ewet çoğu var ama ölçü 1/1 değil arkadaşım

Forum istatistikleri

Konular
128,986
Kullanıcılar
451,189
Son üye
Mustafa 366145

Yeni konular

Geri