Elektrik Kontrol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
coğu elektrikten anlamayan lar böyneyapıyor bazı elektrikçilerde yapıyor 4 adım ötede kontrolkalemi olmasına ramen 8)

zayıf akımı diliyle kontrol edenleri gördüm allah göstermesin ya trafo arızalı olsa

Sadece biz Türkler mi böyle elle bakıyoruz. Başka memleketin insanları hiç mi yapmıyor bunu.hep cahil olan herşeyde aceleci olan bizlermiyız .Ben ce dünyanın her tarafında vardır elle kontrol eden elektrikçiler

arkadşım el ile kontrol etme ag kontrol kalemi ile og ye bakma ve diğer şeyler çok eskide kalmış şeyler bizler bunları aştık aşacağız.türkler olarak kıvrak zekalıyız ama türktür ne yapsa yeridir diyenlere yazıklar olsun .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ne mutlu tÜrkÜm dİyene

Türktür Hepsinide yapar

ama secenekler konuya tam oturmuş

Bu forma giren insanlar yapmaz, yapmamalı bence saçma forma yakışmıyor...

Elektriğin kontrol edilmesi; ilmi -akli olarak nasıl gerektiriyorsa öyle yapılmalı.bunu etnik bir yapıyı kullanarak sorgulamak yada rencide edecek tarzda sunum yapmak hoş değil arkadaşlar.belki amaç bu değil (olmadığına inanmak istiyorum) ama bu forumda zikredilmiş olması bile yeterince incitici.Allah hiç kimseyi akıl dan ber-i etmesin.

üçbeş tane*****************yaptıgı hatalar yüzünden türk milletine bu şekilde olumsuz yorumlar yapılamaz..
Yapan kişi yada kişileride şiddetle kınıyorum...

Düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz

Forum Kurallarını okuyunuz.

https://www.kontrolkalemi.com/forum...forumda-mesaj-yazmadan-once-lutfen-forum.html

Düzenleme: korkmaz_design

arkadaşlar birtakım cehalet eseri olmuş oluşmuş kontrol yöntemini türk ler e mal etmeyelim lütfen
uçmayı beceren ilk insan,gemileri karadan yürüten ilk insan ,bir pirinc tanesine fatiha suresini arapça yazan ilk insan ,250 kiloluk top mermisini kakdırabilen ilk insan türklerden çıkmıştır bugünkü durum ise tamamen eğitimsizlik ve kültürel yozlaşma sonucu olmuştur ben bu konuyu açan türk arkadaşıma mesleğinin zirvesinde yüzlerce türk akademisyen ve bilim adamı gösterebilirim
saygılar

Aşırı geyik yapmayınız, seviyeli bir muhabbet için tüm üyelere saygı çerçevesinde hitap ediniz.

Düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz.

Forum içerisindeki bölümlerde alakasız konulara alakasız mesajlar yazarak tartışma ortamı çıkarmak yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,923
Son üye
Ratelarus

Yeni konular

Geri