Elektrik Projeleri Çizilir.

taner90

Üye
Öncelikle Merhaba..Proje ofisinde 5 yıldır çalışıyorum.Haliyle Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, TCDD vs. gibi kurumların küçük büyük bir çok projesinde yer aldım.
Aydınlatma-Priz-Ups-Mekanik-Knx Planı-KNX Kolon Şeması-Telefon-Data-Tv-CCTV-Kartlı Geçiş-Hemşire Çağrı-Seslendirme-Yangın-Tava Pano Besleme-Çevre Aydınlatma-Zayıf Akım Kolon Şemaları-Yükleme Cetvelleri-Kuvvetli Akım Kolon Şeması-OG Tek Hat Planlarını titizlikle çizebilirim.
Gündüz çalıştığım için akşam çalışabiliceğim iş arıyorum.Tüm proje veya herhangi bir sistem olarak yardımcı olabilirim.İşin büyüklüğü önemli değil yardımcı olabilicek arkadaşlarımda var.

İrtibat İçin :0543 972 95 38

Öncelikle Merhaba..Proje ofisinde 5 yıldır çalışıyorum.Haliyle Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, TCDD vs. gibi kurumların küçük büyük bir çok projesinde yer aldım.
Aydınlatma-Priz-Ups-Mekanik-KNX Planı-KNX Kolon Şeması-Telefon-Data-Tv-CCTV-Kartlı Geçiş-Hemşire Çağrı-Seslendirme-Yangın-Tava Pano Besleme-Çevre Aydınlatma-Zayıf Akım Kolon Şemaları-Yükleme Cetvelleri-Kuvvetli Akım Kolon Şeması-OG Tek Hat Planlarını titizlikle çizebilirim.
Gündüz çalıştığım için akşam çalışabiliceğim iş arıyorum.Tüm proje veya herhangi bir sistem olarak yardımcı olabilirim.İşin büyüklüğü önemli değil yardımcı olabilicek arkadaşlarımda var.

İrtibat İçin :0543 972 95 38

Taner bey ben kamuda çalışıyorum bize proje getiriyorlar bakıyoruz ama doğrumu pek anlayamıyoruz nelere dikkat etmeliyiz hesaplamaları yapılmış bir örnek projeye ihtiyacım var mümkünse gönderebilir misiniz
şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Taner bey ben kamuda çalışıyorum bize proje getiriyorlar bakıyoruz ama doğrumu pek anlayamıyoruz nelere dikkat etmeliyiz hesaplamaları yapılmış bir örnek projeye ihtiyacım var mümkünse gönderebilir misiniz
şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Bu uzun bir süreç yani deneyimle olur bakarak olmaz. Uzun seneler önce uygulama projemde bazı mantıksızlıklar görüp istanbul anadolu yakası tarafındaki proje müellifine gitmiştim, projeyi çizene mantıksızlıkları tek tek anlattım sadece dinledi cevap vermedi, hiç sesi çıkmadı ! bunun üzerine susup bekledim, sonunda aldığım cevap "Abi, ben ziraat mühendisiyim proje çizmeyi örnek projelere bakarak öğrendim o yüzden hatalar olabilir, projeyi imzalayan Elektrik kontrol mühendisi inceliyor ama gözünden kaçmış demek ki" o_O
İstediğiniz proje konusunda benimle özelden irtibata geçebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
129,442
Kullanıcılar
451,998
Son üye
qRowLenq

Yeni konular

Geri