Elektrik projesi çizmek için program

ben eplan p8 kullanıyorum ve son derece memnunum. excel le tam uyumlu. röle etiketi, pano dizaynı, kablo listesi, malzeme listesi vs. herşey otomatik ve bişeyleri değiştirmek eklemek çıkarmak ... çok kolay.

Ben eplan 5.5, p8, Caddy, ElektroCad ve en son E3 kullandım. Şunu söyleyebilirim ki e3 diğer programlara kıyasla çok daha üst düzey bir program. 3D pano tasarımı harika. Solid Works, Catia gibi programlarla entegrasyonu muhteşem. Harness uygulamalarını destekliyor ve bu konuda oldukça başarılı. Öğrenmesi de kolay. Dökümantasyon ve support desteği oldukça iyi. CPV firması distribütörlüğünü yapıyor ve her türlü sorularınıza cevap veriyor. Tavsiye ederim.

merhaba ......
servo motorları ve step motoları bilgisayar ortamında simülasyon yaparak çalıştırabileceğim bir program varmı?yardımcı olursanız sevineceğim......

sanırım proteus programı sana yardımcı olur. Mikrodenetleyicili bi devre çizerek yazdığın programı hex formatına çevirip simülasyon yapabiliyorsun.

selam arkadaslar ben elektrik kumandalari ile ilgili sekilleri görmek istiyorum ayrica yildizücgen baglantilarini görmek istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

arkadaslar ben bu siteye yeni üye oldum üye olurken yasimi yanlis yazmisim yani 1979 yazacagim yerine herhalde1999 yazmisim yani ben suanda 10 yasinda görünüyorum düzeltmem icin ne yapmam gerekiyor yardimciolursaniz sevinirim

arkadaşlar ben proğramı indiriyorum fakat açamıyorum yani kullanamıyorum

arkadaslar ben bu siteye yeni üye oldum üye olurken yasimi yanlis yazmisim yani 1979 yazacagim yerine herhalde1999 yazmisim yani ben suanda 10 yasinda görünüyorum düzeltmem icin ne yapmam gerekiyor yardimciolursaniz sevinirim

profil ayarlarına girip oradan düzeltebilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri