Elektrik saati 1 saat geride

OG aboneleri için 3 sefer ancak AG için emin değilim. Siz dilekçe verip hakkınızı arayın da onlar yapmıyorlarsa yine yapmasınlar elinizde bir cevap olsun.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yazılan OG aboneleri için olabilir. Siz AG abonesisiniz.

Hocam burada da gorundugu uzere 1 takvım yılında 3 defadan fazla olamaz yazıyor
İşlemı yapan bayan kımlıgımı ve faturamı almıstı dün herşey tam bıttı derken bırden sıstem onaylamıyor dedı, ben de neden dedıgım de,bana yılda en fazla 2,veya 3 sefer degıstırılır dedı yanlıs olmasın emın degılım,fakat yınede onun dedıgı uygun olmuyor cunku daha 1.5 ay once tek zamanlı tarıfeden 3 zamanlıya gecmıştım tekrar gecmeye hakkım olmuyormu bu sekılde?
ne yapmam lazım dilekceyı nasıl yazmam gerekıyor?
Yazılan OG aboneleri için olabilir. Siz AG abonesisiniz.
pekı hocam burada 2 sefer dıyor yılda nasıl oluyor o zaman

Ekli dosyalar

• k.png
    k.png
    417.9 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Evet zaten hakkınız var. ....nolu abonenizim tek terimli üç zamanlı tarifeden tek terimli tek zamanlı tarifeye geçiş yapmak istiyorum yazmanız yeterli.

Evet zaten hakkınız var. ....nolu abonenizim tek terimli üç zamanlı tarifeden tek terimli tek zamanlı tarifeye geçiş yapmak istiyorum yazmanız yeterli.
Hocam baglı şubede clk nın,ben ılk yaptırdıgım zaman yazıcıdan cıktıdan yazmıstım fakat gerek yokmus orda gorevlı kısı kendı bılgısayardan sozlesme hazırlayıp benım ımzalamamı soylemıstı,şuan ne yapmam lazım acaba
Yanı bu yazdıgınızı kendılerı bılgısayarda yapıyorlar hocam
Ne yapmam lazım lutfen yardım edın

Siz serbest tüketici misiniz? Şirketle aranızda sözleşmemi imzaladınız?

Siz serbest tüketici misiniz? Şirketle aranızda sözleşmemi imzaladınız?
evet serbest tuketıcıyım
hocam ilk tarıfemı degıstırecegım zaman 3 zamanlıya cevırecegım zaman
Gereklı gecış bılgılerını yetkılı arkadas pc den kendı hazırladı ve bana ımzalayacagım yerlerı soyledı ve ımzaladım suan da sızınde onay verdıgınıze gore tekrar tarıfe degısıklık hakkım oldugu acıkca ortada
fakat gorevlı bayan kımlıgımden ve faturamdan pc den bakınca 3 dk ıcınde en fazla sıstem ızın vermıyor dedı,bende neden dedım o bana en fazla 2 sefer tarıfe degıstırılır dedı,fakat bende ona zaten 1.5 ay once ılk degısıklıgı yapmıstım dedım o da yapacak bır sey yok dedı

Yaz saati kış saati uygulaması kaldırıldığı için tüm sayaçların saati 1 saat farklı. Ama hesaplarken ona göre düzeltme yapıyorlar. Yani indirimli saatler doğru hesaplanıyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,438
Kullanıcılar
451,990
Son üye
selahattink0c

Yeni konular

Geri