Elektrik Teknikeri veya Teknisyen

Firma Bilgileri

Firma Adı: Global Elektronik ve Otomasyon Sistemleri

Firma Tel - Fax: 0212 674 73 00

Firma Web Adresi: www.globalotomasyon.net

Şehir / Ülke : İstanbul

Firma Yetkilisi: Erkan EREN

Alınacak Personel Sayısı: 1

Genel Nitelikler

Elektrik Teknikeri veya Elektrik Teknisyeni
Askerlik görevini tamamlamış
Ehliteti olan
Bay
Endüstriyel otomasyon konusunda tecrübeli
Servo sürücü, Plc, HMI programlamlayabilen
Modbus, Canopen vb haberleşme protokollerini bilen
Yurt içi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan
En az 3 yıl deneyimli
Tercihen insan ilişkilirinde güçlü

İş Tanımı

Temsilciliğini yaptığımız ürünlerin teknik desteğini vermek,
Gerektiğinde Müşteriye gidip devreye almak,
Proje bazlı işlerde müşteri ile ortak çalışmak,
Anahtar teslim proje işlerinde program yazmak,
Arıza ve çözmek,

ilan ile ilgilenenler [email protected] email adresine mail atabilirsiniz.

Neden cv gönderen yok anlamıyorum. 10 yıllık bir firmayız. Ürün yelpazemize yeni ürünler kattığımız için eleman ihtiyacımız vardır. 2012 yılı itibari ile Global Otomasyon olarak hedefimiz türkiyenin en büyük servo satış ve uygulama yapabilen firması olmaktır. Çalışanlarımıza her zaman piyasa şatrlarının üzerinde maaş vermişizdir.

Maaş aralığı ve haftalık çalışma saati belirtilirse daha iyi olur, umarım aradığınız adayı bulursunuz, iyi çalışmalar.

Arkadaşım yazdığın özellikler otomasyon kontrol alanına girer otomasyoncu arıyorum desen dahi iyi olur.Ve yazdığın veya aradığın özellik aralığı bayağı geniş ve profosyonellik isteyen işler.servo invertörler karmaşık ,hmı ,plc birini bulsan biri eksik kalır hepsini bulsan fiyatı ne olur bilmem.İşin zor biraz benim tecrübelerim var ama sizi tatmin edermi bilmem kariyer net cv var

oldu canım daha adamı görmeden maaş belirteyim. bizim sektörümüzde haftalık çalışma saati yoktur. bu sektörde çok çalışan fazlası ile karşılığını alır. Otomasyon işine gönül vermeyen adam zaten önce maaşını ve kaç gün çalışacağını sorar.

Arkadaşım yazdığın özellikler otomasyon kontrol alanına girer otomasyoncu arıyorum desen dahi iyi olur.Ve yazdığın veya aradığın özellik aralığı bayağı geniş ve profosyonellik isteyen işler.servo invertörler karmaşık ,hmı ,plc birini bulsan biri eksik kalır hepsini bulsan fiyatı ne olur bilmem.İşin zor biraz benim tecrübelerim var ama sizi tatmin edermi bilmem kariyer net cv var

bu kadar yazacağına cv gönder bakalım.

şirketimizde çalışanlarımıza verdiğimiz imkanlar çok çok fazladır. maaş konusunda sıkıntı yok yeter ki birini bulalım.

Oh ne güzel emir kipinde konuşun, insanları tersleyin.

1-Adamına göre maaş veriyorsunuz yani kafanızda bir rakam yok!!!
2-Sizin sektörün çalışma saati olmadığını lütfen Çalışma Bakanlığına iletsilsin.
3-Normal bir insan bunu merak eder ücreti ve çalışma süresini, yoksa başka bir şeyimi merak etmeliyiz.
4-İmkanlar çok fazla olduğuna göre, Lojman veriyormusunuz, Çocuklara kreş var mı? Tatil yerleriniz var mı? Yıllık izin 30 gün mü? Özel sağlık sigortası var mı? Spor salonlarına ücretsiz üyelik, Haftasonu etkinlikleride var mı? Herhalde sgk primleride asgari ücretten değilidir.
5- Bu kadar özellik ve mesai belli olmayan işte çalışan kişinin aylığı minumum net 5 bin tl olmalıdır diye düşünüyorum ama adama bir bakarsınız gerekirse 10 bin lirada verirsiniz sonuçta imkanlar çok yüksekmiş.

Saygılar!!!

Forum istatistikleri

Konular
129,542
Kullanıcılar
452,149
Son üye
kaan18888

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri