Elektronik diplomam var elektrik olmasa ne olur ki?

selloman

Üye
Arkadaşlar 2005 Elektronik mühendisliği girişliyim son senemde üni bize elektrik makinaları 1-2 yüksek gerilim ve dağıtım derslerini açıp alandışı alıp elektrik elektronik müh olarak mezun olabilirsiniz dedi bütün dersleri aldım geçtim sadece makina 1 den kaldım 2 sene uğraştım şimdide 1600 tl verip yaz okulunda o dersi almam gerekiyor ne dersiniz elektronik mühendisliği diplomamı alıp çıkma hakkım var alıp çıksam nasıl olur ki ??şu an akıllı ev sistemleri yapan bi firmada çalışıyorum..fikirlerinize ihtiyacım var

Selamun aleyküm

Konunuza direk cevap veremeyen birisi olarak naçizane yazmak istedim.

Katiyen yarıda bırakarak bir haktan mahrum kalmayın. Kedisini geliştirmesinde, sorunları çözmesinde insan için hikmetler vardır. Kısıtlı yönergeler ve düzenlemelerin dışında da bulunduğu potansiyel olarak seviyenin ileriye yönelik çok faydaları olur.

Bu dersten bahsederseiz belki ders hakkında da yorum yapılır. Şu anda çift anadal bitirme durumunda mısınız?

Başarılar dilerim.

diplomanızda elektrik elektronik yazması size çok fark getirebilir. bence bitirmeye çalışın.

Dünyada okumaktan daha faydalı ne varki okuyun lütfen türk milleti olarak okumamız lazımki dünyada söz sahibi olalım

Mutlaka verin elmak-1 'i

hayatın sizi neleri götüreceğini bilemezsiniz. Bir ders yüzünden önünüze çıkan fırsatları kaçırmayın derim.

Hangi üniversitedesiniz?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,223
Kullanıcılar
451,591
Son üye
karaca001

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri