elemecanique altivar 31

sessizce06

Üye
altivar 31 inverteri iki potansiyometre ile kontrol etmek istiyorum vede invertere caunter baglayarak 2 set değeri girilecek ilk girmiş oldugum set degerine gelinde cihaz duracak ama ikinci set degeri ilk değerden küçün olacak ikinci set değerine gelince invertir benim girmiş oldugum frekansa göre dönmeye başlayacak yani yavaşlayacak bu işlem nasıl yapıla bilir yardım teşekkürler şimdiden...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
iki potansiyometre bağlıyamazsın. iki set değerine gelince endanın iyi kontaklı sayıcısını alacaksın atv31 in içinde sp2 parametresi var orada kaç hz istiyorsan oradan ayarlayıp 24v lı1birletirdiğinde potansiyometre deki hazırladığın frekansta döner. 24 v lı1 ve lı3 kısa devre edersen sp2 ye verdiği frekans değerinde motorun döner

Forum istatistikleri

Konular
128,831
Kullanıcılar
450,923
Son üye
Ratelarus

Yeni konular

Geri