EMO Bizim Yanımızda Değil!

kimse kusura bakmasın ama EMO nun işi gücü hükümetle uğraşmak ana muhalefet partisinden tek farkı bir meslek odası olması.

çoğu kişi verdiği eğitimlerden, sertifikalardan dolayı üye oluyor. ben YG işletme sorumluluğu belgesi almak için üye oldum. 2-3 hafta önce seçim varmış hafta içi ve hafta sonu seçimde oy kulanmam için 2-3 kere aradılar :)

çoğu kişi verdiği eğitimlerden, sertifikalardan dolayı üye oluyor. ben YG işletme sorumluluğu belgesi almak için üye oldum. 2-3 hafta önce seçim varmış hafta içi ve hafta sonu seçimde oy kulanmam için 2-3 kere aradılar :)
bak kardeşim 1 yıl önce arkadaş o belgeyi aldı bu sene tekrardan 2012 bandrol takılması için.Bize 2012 yılı içindeki tüm aidatların ödenmesini istediler. 108 tl falan. olayın parasında değilim ama ben bukadar parayı ödüyecem allah korusun başıma bişey geldi işsiz kaldım ve yahun öldüm. yaşamadığım bir ayı ucretını odemekle mecbur kalamam ki. Firma yaşamadığım ayların parasını mı veriyor .Sistem değişmeli.Sadece elektrik mühendisliği üzerine yazılar eğitimler , bu ülkede artık elektronik mühendisliği haberleşme gerçeği var.

EMO elektrik mühendislerinin haklarını savunmaktan cok aciz kalmaktadır. Eskiden yayınlanan elektrik mühendisligi dergilerine bakıyorsunuz n guzel makaleler blgiler varken simdikiler hep siyaset.Bunları bırakıp birazda teknik bilgilerle ilgilenilse ne var...Sitesine bakıyorsunuz bir tane adam akıllı egitim yok var olan egitimlerde hep gostermelik amaclı yapılan yeterli bilgisi olmayan insanlarca veriliyor.

EMO elektrik mühendislerinin haklarını savunmaktan cok aciz kalmaktadır. Eskiden yayınlanan elektrik mühendisligi dergilerine bakıyorsunuz n guzel makaleler blgiler varken simdikiler hep siyaset.Bunları bırakıp birazda teknik bilgilerle ilgilenilse ne var...Sitesine bakıyorsunuz bir tane adam akıllı egitim yok var olan egitimlerde hep gostermelik amaclı yapılan yeterli bilgisi olmayan insanlarca veriliyor.
aynen katılıyorum benımde anlatmak ıstedıgım buydu , toplumsal sorunlara elbet duyarlı olmalıdır sorgulamalıdır emo fakat dergılerde bıraz daha araştırmalar bılımsel makaleler olsa , teknık terımler uzerıne ,siyasal roportajlar yerıne bellı yerdekı muh . den konusulsa onlar yayınlansa daha guzel olur kanatındeyım

Forum istatistikleri

Konular
128,869
Kullanıcılar
450,989
Son üye
elektronik evden

Yeni konular

Geri