En İyi Laptop Markaları...

sony ilk sırada fiyatı uçuk gelebilir ama yinedee ilk sırada vaio geliyor işte. daha makul fiyata toshiba kesinlikle alınmalıdır sırasıyla hp arkasından gelir. acer,packerdbell vs bunlar fiyatı çok uygun olup donanımı iyi olursa alınabilir gerçi kullanılan malzme olarak artık tamamiyle çine yöneldiler. dell marka laptop ise kendim 5 sene önce aldım halen çalışır durumda fakat şuan için kesinlikle önermem çünkü servis olayına çok kötüler tabi elektronik ürün birazda şans lazım en iyi markada bile sıkıntılar yaşanabiliyor.

en iyi laptop markaları toshiba ve asus ama bütçeyi zorlayabilir

sony ilk sırada fiyatı uçuk gelebilir ama yinedee ilk sırada vaio geliyor işte. daha makul fiyata toshiba kesinlikle alınmalıdır sırasıyla hp arkasından gelir. acer,packerdbell vs bunlar fiyatı çok uygun olup donanımı iyi olursa alınabilir gerçi kullanılan malzme olarak artık tamamiyle çine yöneldiler. dell marka laptop ise kendim 5 sene önce aldım halen çalışır durumda fakat şuan için kesinlikle önermem çünkü servis olayına çok kötüler tabi elektronik ürün birazda şans lazım en iyi markada bile sıkıntılar yaşanabiliyor.

Dell'in servis olayı nasıl kötü ?
Evine gelip 30 dk içinde gözünün önünde yapıyorlar .

En iyi laptop diye bir sey yoktur göreceli bakabiliriz bu kavrama.

1- Performans
2- Fiyat/Performans
3-Taşınabirlik açısından en iyi laptop vardır...

Yani 1 tane laptop secip onu en iyi laptop olarak görmemiz yanlış olur.

Ama örnek verebilecek olursam

AlienWare ve dell XS600 serisi iyidir ama türkiyede satışı yoktur. Türkiyede Acer Ferrari serisi, Toshiba Quosmio ve Sony Vaio'lar. olabilir. :)

siemens alman malı çok memnunum 3 yıl oldu daha arızası yok yapmadığım işkencede kalmadı anakartına hala çatır çatır çalışıyor

toshiba sonrada tabıkı asusu sony dekı anakart ta
asus e fe nım ?

toshiba derim 6 cı yılı ama tıkkır tıkır hanı

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende "TheTurk" adlı kullanıcının görüşlerine katılıyorum. Dediği gibi iyi yada kötü ne gibi şartlarda dediğinize bağlıdır. piyasada çok sayıda laptop markası mevcut. Çoğuda dediğiniz gibi toplama. diyeceğim o ki alacağınız bilgisayarın donanım üreticisi olup olmadığına dikkat edin. ama marka konusunda sorarsanız. benim tercihim: Toshiba, Asus, Samsung'dan yana olacaktır.

paranız varsa en iyisi allienware. dell sipariş üzerine getiriyor.

Bence en güzeli ve şık tasarımı uygun fiyatı samsung galaxy tablet pc alman. süper bişi çünkü

görünüşte samsung giderek iyiye gidiyo ve özellikleride gayet iyi ben aldım çok memnunum fiyatıda el yakmıyo öteki markalara göre çünkü samsung bu piyasaya yeni girdi ve kendini ispatlamaya çalışıyo.

Forum istatistikleri

Konular
128,773
Kullanıcılar
450,854
Son üye
Enes.bst

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri