En İyi Laptop Markaları...

Lg e500-kpgwt

çoğu laptop markası laptopları kendisi üretmemektedir. söz sahibi diğer firmalara yaptırıp kendi markaları ile satmaktadırlar. ben alacak olsam ilk tercihim fujiıtsu sıemens ikinci tercihim dell olacaktır...

hp iyi makineler yapıyor da servis olayları sıkıntı veriyor. bence ASUS bir numara DELL de çok kaliteli.ACER de son dönemde daha düşük bütçelere iyi çözümler sunuyor

Kullanmış olduğum laptoplar arasında ;

1) Toshiba
2) Asus
3) Hp

derim. 4 senedir Toshiba marka bir laptop kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım. Yaklaşık 2 senedir bir arkadaşım Asus marka bir laptop kullanıyor. Isınma gibi birkaç problemi vardı ancak donanımsal bir hata çıkmadı. Başka bir arkadaşım ise Hp aldı 6 ay önce ve 2 defa servise gitti. Ama yerinde servis imkanı ile Hp hatasını biraz telafi ediyor.

Saygılar

Ben size en iyi tavsiyeyi yapayım 1. apple 2.. toshıba 3. ıbm sakın olakı hp alma gercekten cok kötü

apple in astronomik fiyatından başka adından söz ettiren nesi var acaba

arkadaşlaer samsungun q310 nunu aldım çok memnunum... tavsiyeleriniz için teşekkür ederim..
inş. bir problem yaşamam...

TOSHİBA ASUS ve DELL in kalitesi tartışılmaz zaten APPLE lı övmeye gerek bile yok ama ucuz ve kaliteli olsun istiyosan MSI nin ürünleri bu markalara oranla daha ucuz olmasına rağmen kaliteli ben MSI PR620 kullanıyorum gayette memnunum beni hiç yarı yolda bırakmadı şimdilerde fiyatıda bayağı ucuzları ama istemezmiydim benimde bi apple dizüstüm olsun tabiki isterdim

hp kullandım dogrusu cok sorun yasadım sımdı toshıba tecra a8 serısını kullanıyorum hıc bır sorun yok performansıda oldukca ıyı normalde 1 gb ram vardı 1 gb ben koydum gayet ıyı durumda sımdı tavsıye edebılılırm

Son düzenleme:
dell kullandım gercekten iyi ama bir sırama yapmak gerkirse
asus
toshiba
dell

Forum istatistikleri

Konular
128,974
Kullanıcılar
451,171
Son üye
MeryemaMnds