endiktiften ceza geliyor

BANKAYA GELEN FATURALARADA BAKIYOM ONLARDA SIFIR CEZA BU İŞİ NASIL BAŞARIYOLAR

ENDİKTİF YÜK REAKTÖRÜ TAKILMIŞ PANOYA BÖYLE BİŞEYLE ÇÖZÜLÜRMÜ ACABA DİE DÜŞÜNÜYORUM ??

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ceza kapasitiften gelseydi endüktif yük reaktörü ile sorun çözülürdü ama size gelen ceza endüktiften geliyor. Sanırım reaktif rölenizi değiştirmeyi ve çok (18-24) kademeli olanlardan almayı düşünmelisiniz.

Omik yüklerin endüktif yükle ilgisi yok.Siz,büro. Çevre ayda. Vs.den ceza yiyor olabilirsiniz.

BU TESİS YARDIM AMAÇLI KURULMUŞ Bİ TESİS BNDE YARDIM OLSUN DİE YAPIORUM BU İŞİ KENDİ İŞİM DEĞİL AMA BU SORUNU ÇÖZENE KADAR BIRAKMICAM İNAT ETTİM BİNA BÜYÜK AMA ÇALIŞAN BİŞE YOK KURULU GÜCEDE DAHA BAKAMADIM ENDİKTİF GÜÇ REAKTÖRÜ BU İŞİ ÇÖZERMİ HOCAM??

Ceza kapasitiften gelseydi endüktif yük reaktörü ile sorun çözülürdü ama size gelen ceza endüktiften geliyor. Sanırım reaktif rölenizi değiştirmeyi ve çok (18-24) kademeli olanlardan almayı düşünmelisiniz.

KADEMENİN NE ÖNEMİ VAR KADEMELER 8 ADET CEKMİYOKİ 24 OLSA NE OLACAK

Kademe çekmiyor çünkü röle algılamıyor.
Büyük ihtimal sizin rölenin en düşük algılama akımı 50 mA'dir, yeni rölelerde bu değer 10 mA'dir yani sizin çektiğiniz akımı algılar ve kondansatörü devreye alır.

Yeni proje çizdiremiyorsaniz, mumkinse

Eğer role 3 fazlı ise; en küçük değer olarak 0.5 kar monofaze R.S.T 20 er adet bağlayın. Diğer 2 çıkış için ayrı ayrı 1 kar bağlayın. Role setup yaptırıp grupları tanıtın. Daha basit istersen, her bir floresant lamba için, 4mF monofaze kondansator bağlayın.

Isin zordur. Her lamba ya münferit kondansator bağla. .

Forum istatistikleri

Konular
129,069
Kullanıcılar
451,347
Son üye
mrosleon

Yeni konular

Geri