entes RG-T Yİ ÇÖZEMEDİM

skoper75

Üye
NE YAPTIYSAM BU ROLEYİ ANLAYAMADIMDA ÇÖZEMEDİMDE bu rolede otamatik tanıtma varmı lütfen ilen veya kullanan varsa tarif etsin oakım trafosu ayarında pirimer değeri diyor akım trafosu 600/5 braya600 mü yazacağim tşkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Entes RGT serisinde ancak c/k ayarını otomatik olarak yapabilirsiniz.

Evet akım trafosu primer değeri olarak 600/5 akım trafosu için 600 değerini gireceksiniz.

tşk ederim bu role kond otamatik tanırmı yoksa benmi tanıtacağım

Kondansatörleri kendi de tanımaz, siz de tanıtamazsınız. c/k ayarından sonra kondansatörleri sıradan almaya başlar (baştan al baştan bırak modu ayarlı ise). Birkaç saniye sonra uygun değerde kondansatörü bulur. Gerekkli kademeyi bulması biraz zaman alır yeni rölelere göre.
Hızlı yük değişimlerinde, dengesiz yüklerde pek çözüm sunmaz.

Skoper bence yeni bir röle tak.genç arkadaşın dediği gibi baya zamanda kondansatörleri devreye alır.

tşk ederim arkadaşlarım ilginize harikasınız

varkombi tak doğru bağlaman yeterli hepsini kendi otomatik hesaplar.Ne ck ayarı ne atrf girmene ne de kondansatör tanıtmana gerek yok hepsini otomatik yapar.

her kes bir role önermiş bende geride kalmayayım bari :)

bende Tense roleyi öneriyorum,
roleyi sisteme bağla
rolenin aldığı kompanzasyon yapılmamış gibi olan güç analiz sonuçlarına göre uygun kademe seçimini yap ve yoluna devam et

Saygılar

sy:ben tense markayı hiç kullanmadım ama işletmede nasıl neiceler veriyo bilgisayar haberleşmesi varmı sayaca gore program yapabiliyormusun desarj suresi varmı digerkeri ile fiyatı nasıl uzun vadede problem çıkarırmı birde reaktif yokleri tanıya bilir mi

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri