Eplan p8 kütüphane 2013 yılı v2.2

bizim sektörde malasef böle bi sıkıntı var bilgi saklaması

Sorularınızı bana sorabilirsiniz. Müsait oldukça özelden veya genel cevaplıyorum. Ayrıca bu programın eğitimini veriyorum.

Saygılarımla
Dinçer ESENTAŞ
0535 975 79 26

EPLAN P8 V2.2 SEMBOLLER-1.rar

Ekli dosyalar

• EPLAN P8 V2.2 SEMBOLLER-1.rar
    3 MB · Görüntüleme: 228
EPLAN P8 V2.2 SEMBOLLER-2.rar seyduna_85 ten alınan eplan 5 te cıkan sembollerdır

Ekli dosyalar

• EPLAN P8 V2.2 SEMBOLLER-2.rar
    2.8 MB · Görüntüleme: 187
elinizde kütüphane yokmu arkadaşlar

Kütüphane kayboldu,eski projelerde Insert Symbol dediğimde malzemeler çıkıyor fakat yeni projelerde Insert Symbol bom boş ?

Bende de [MENTION=240955]avast[/MENTION] arkadaşımızda olan gibi garip bir problem mevcut.

Eski projelerimde "insert symbol" kısmında çıkan semboller yeni projelerimde çıkmıyor malesef. Buradan da indirdiğim kütüphaneleri ekledim. Sekronizasyon yaptım, yukarıda anlatıldığı gibi proje kısmında da seçtim ama nedense bir türlü halledemedim.

Yanlış veya eksik yaptığım bir yerler var bu yüzden detaylı bir anlatıma ihtiyacım var arkadaşlar. Eminim diğer sorun yaşayan arkadaşlara da yardımı olur.

slm ilk olarak örnek bi proje ac acılan projeyi seç programın ortalarında options tıkla alt secenegınden settings tıkla açılan pencereden projects + yerı tıkla eklemek ıstedıgın projeyı tıkla ve alt kısımından management symbol libraries tıkla sag kısıma bı pencere acılcak ordan bu projede eklenmıs sembol kutuphanelerını gorursun sende eklemek ıstedıgın kütüphaneleri eklersin slk dosyaları

- - - Updated - - -

v2.2 kullanıyorum herhangıbır sıkıntı yok

kardeşim senin dosyaları sembol içene yapıştırdım fakat slk dosyası göremiyorum

sembol kutuphanesınde herhangıbı bıe slk kopyala dosya adını ver

Forum istatistikleri

Konular
128,882
Kullanıcılar
451,018
Son üye
cihannover

Yeni konular