Esse Hamur Yoğurma Makinası Yanıp Sönüyor.

merhabalar, ben şuan aynı problemi çözmek için uğraşıyorum. marka model aynı hamur yoğurma makinası. üst kapağı açtım kartlar meydanda ana kartın tam olarak neresinde problem siz nasıl çözdünüz biraz detay verebilir misiniz? teşekkürler
[email protected]

Mrb aynı makine ve aynı sorun, İstanbul da nerde kim yapabilir bilgi ve tavsiye verebilecek olan varmı?
Merhabalar.aradan zaman geçmiş ama yinede yazayım.aynı marka aynı hatayı veren bi cihaz geldi müşteriden baya uğraştırdı ama hallettik.sorun anakartta.benzer sorunu yaşayanlar varsa yardımcı olurum.yer bursa.
Mrb bana yardımcı olabilirmisiniz, aynı makine aynı sorun, istanbuldayım, bursaya getiririm.

@paskomya abim; İstanbul'dayım ve beyaz eşya teknik servisim var. irtibata geçer ise tamir ederim.

Son düzenleme:
@paskomya abim; İstanbul'dayım ve beyaz eşya teknik servisim var. irtibata geçer ise tamir ederim.
Merhaba, bende ESSENSO PROFESSUR makinesinden var ve aynı sekilde ışık yanıp sönüyor ama makina çalışmıyor. Tamir ettirmek istiyorum ve İstanbuldayım. irtibat icin mail adresi verir misiniz lutfen

Forum istatistikleri

Konular
129,014
Kullanıcılar
451,242
Son üye
Tblade

Yeni konular

Geri